جلسه هماهنگي مبارزه با مواد مخدر در فرمانداری آمل

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۲ / فروردین / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر به رياست حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل 22 فروردين 97
 

به گزارش سفیر هراز،

:

حسين احساني ضمن سلام و تبريک سال نو و گراميداشت شهادت حضرت امام موسي کاظم (ع) در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر گفت : اعضاي کميته اين شورا بايد همچون سنوات گذشته پاي کار باشند و در سال 97 با برنامه ريزيهاي خوبي که صورت گرفته بتوانيم فرهنگ سازي نموده و در بحث کاهش مصرف مواد مخدر موفق باشيم .

اين مسئول در ادامه افزود : در سال 96 بيش از 170 مورد بازديد توسط نيروي انتظامي و اکيپ هاي مخصوص و 270 مسابقات ورزشي در اين زمينه و 57 بازديد از سالن وباشگاههاي ورزشي و بيش از 35 مورد آموزش در رابطه با کاهش مصرف مواد مخدر توسط آموزش و پرورش و ديگر ادارات مربوطه صورت گرفت .

احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري آمل اظهار داشت : اعتياد يک بيماري است نه يک جرم ، بلکه بايد با افرادي که معتاد هستند به صورت يک فرد بيمار به آن نگاه کرده و تحت درمان قرارداد .

اين مسئول در پايان افزود : اطلاع رساني جهت پيشگيري از مصرف مواد مخدر بايد بصورت پررنگ در دستور کار قرار گيرد و با کمک و همکاري دستگاههاي ذيربط بتوانيم هم در کاهش مصرف و فرهنگ سازي و کشفيات بيش از پيش موفق باشيم .

 


 

 

کد مطلب: MTY1Nzgz
 

پر بازدیدترین امروز
 

 
کیمیا سامانه