رییس آموزش و پرورش شهرستان آمل:

رتبه نخست آمل در اسکان نوروزی آموزش و پرورش در مازندران / تجلیل از 75 معلم نمونه آمل در هفته معلم

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۲ / فروردین / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
1625خانواده معادل 5هزار و 783نفر در مدارس آمل استقرار یافتند که 1424خانواده فرهنگی و 203 خانواده غیرفرهنگی بودند.
رتبه نخست آمل در اسکان نوروزی آموزش و پرورش در مازندران / تجلیل از 75 معلم نمونه آمل در هفته معلم
 

به گزارش سفیر هراز،عباس مرزبند، رییس آموزش و پرورش شهرستان آمل در جلسه شورای آموزش و پرورش با بیان اینکه 250میلیون تومان پول برای دانش آموزان بی بضاعت در ایام عید جمع آوری شد، گفت: در مهرماه سال جاری دغدغه‌های آموزش و پرورش به دلیل کمبود معلم‌های فنی و کاردانش افزایش می‌یابد. 


وی با اشاره به اینکه در فنی و حرفه ای کمبود نیروی انسانی جدی خواهد بود، افزود: در خصوص پایه‌های دیگر از مهرماه سال جاری معلمان به پایه‌های اصلی خود باز می‌گردند.

 
این مسول با تاکید بر کمبودهای مضاعف در حوزه ابتدایی در مهرماه، ادامه داد: 75معلم نمونه در هفته معلم تجلیل خواهند شد. 


رییس آموزش و پرورش شهرستان آمل با بیان اینکه این شهرستان در بین شهرستان‌های بزرگ استان مازندران رتبه نخست اسکان نوروزی را کسب کرد، اظهار کرد: شهرستان آمل شاهد 71درصد رشد از لحاظ اسکان نوروزی بود. 


وی با تاکید براینکه 24مدرسه و 213 کلاس آماده اسکان مسافران بود، تصریح کرد: 1625 خانواده معادل 5هزار و 783نفر در مدارس آمل استقرار یافتند که 1424 خانواده فرهنگی و 203 خانواده غیرفرهنگی بودند. 


مرزبند در پایان افزود: در روزهای پایانی سال دکتر یوسفیان ملا، نماینده محترم شهرستان آمل مبلغ 500میلیون تومان اعتبار برای آموزش و پرورش شهرستان آمل جذب کرد که پس از تخصیص در مدارس آمل توزیع خواهد شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY1Nzg1
 

پر بازدیدترین امروز
 

 
کیمیا سامانه