نساجی شانس صعود را دو دستی چسبید/ شکست بدموقع یاران اسکوچیچ در آستانه صعود

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۲ / فروردین / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
شاگردان جواد نکونام در تیم نساجی موفق شدند بازی حساس خانگی خود مقابل ماشین سازی را با یک گل به سود خود خاتمه دهند.
 

به گزارش سفیر هراز، نساجی مازندران که روند صعودی خود برای دستیابی به جواز صعود به لیگ برتر را از هفته‌های قبل و بعد از تغییر روی نیمکت خود استارت زده، در ادامه روزهای موفق خود اینبار شاگردان عباس آقایی را با یک گل شکست داد.

نیمه اول این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت و در نیمه دوم شاگردان جواد نکونام با سود بردن از امتیاز میزبانی و حمایت نزدیک به 10 هزار هوادار حملات خود را روی دروازه حریف افزایش دادند و در نهایت در دقیقه 85 مهرداد عبدی توانست آنها را به گل برتری برساند.

با این سه امتیاز شیرین نساجی با کسب 57 امتیاز و تنها به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به خونه به خونه در رده چهارم جدول جای گرفته و چشم به سه بازی بعدی خود دوخته است. ماشین سازی هم با این شکست با 30 امتیاز همچنان سایه سقوط را بالای سر خود می‌بیند، تیمی که هفته گذشته تمرینات خود را با مشارکت فیروز کریمی پشت سر گذاشت و امیدوار به کسب نتیجه از این جدال بود.

شکست بدموقع یاران اسکوچیچ در آستانه صعود

تیم فوتبال خونه به خونه در فاصله سه هفته مانده به پایان لیگ یک شکست بدموقعی را تجربه کرد.

در روزی که تیم‌های نفت مسجدسلیمان، نساجی و البته فجرسپاسی شیراز برابر حریفانشان پیروز شده‌اند، خونه به خونه رده دومی با یک گل از ملوان شکست خورد تا شانس صعود این تیم به لیگ برتر به خطر بیفتد.

در بازی که خونه به خونه صلابت همیشگی را نداشت و البته ملوان هم نتوانست خطر چندانی را روی دروازه حریف ایجاد کند، شاگردان نادر دست‌نشان با تک گل بابک مرادی از روی نقطه پنالتی در دقیقه 76 موفق شدند سه امتیاز حساس این بازی را کسب کنند. البته پنالتی که وفا هخامنش مدافع خونه به خونه آن را مرتکب شده بود با اعتراض شدید قرمزپوشان بابلی همراه شد و به خاطر این موضوع چند دقیقه ای روند بازی قطع شد.

همچنین بابک مرادی که زننده تک گل ملوان در بازی امروز بود، در دقیقه 95 بازی با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

دراگان اسکوچیچ که چند فصل پیش دوران طلایی را در ملوان سپری کرد، در بازگشت به انزلی نتوانست تیم سابق خود را شکست بدهد تا خونه به خونه در هفته سی و یکم لیگ برتر شکست بدموقعی را تجربه کند.

خونه به خونه که هفته گذشته در رده دوم جدول رده بندی قرار داشت، با این شکست و با توجه به این که فجرسپاسی در دقایق پایانی از حریفش پیش افتاده است، این تیم به رتبه سوم جدول رده بندی سقوط خواهد کرد.

سرانجام رکورد خونه به خونه شکست

دراگان اسکوچیچ ضمن چشیدن طعم تلخ اولین شکست در تیم بابلی ، رکورد مثبت خود را از دست داد.

از هفته سی و یکم رقابت‌های لیگ یک ، دو تیم خونه به خونه بابل و ملوان در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه 1 بر 0 به سود شاگردان نادر دست‌نشان به پایان رسید . تک گل ملوان در دقیقه‌ 76 توسط بابک مرادی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید . اسکوچیچ با این نتیجه ، اولین باخت خود همراه با خونه به خونه را در لیگ یک تجربه کرد تا رکورد شکست ناپذیری خود را از دست بدهد.

اما دیگر رکورد مثبتی که در این بازی برای تیم بابلی لیگ یک از دست رفت ، روند گل نخوردن‌های‌ آن‌ها بود . شاگردان اسکوچیچ پیش از این مسابقه ، 713 دقیقه در لیگ یک گلی دریافت نکرده بودند . این تیم در بازی مقابل ملوان هم 76 دقیقه ایستادگی کرد و سرانجام با دریافت گل از روی نقطه پنالتی، مقاومت 789 دقیقه‌ای آن‌ها شکسته شد و در نهایت بازنده این مسابقه شدند.

خونه به خونه‌ای ها در حال حاضر با دریافت 16 گل بهترین خط دفاعی لیگ یک را تصاحب کرده‌اند و با 57 امتیاز در رده سوم جدول حضور دارند . این تیم در سه بازی آخر خود به ترتیب مقابل شهرداری ماهشهر ، اکسین البرز و برق جدید شیراز قرار می‌گیرد و برای صعود به لیگ برتر باید هر سه بازی خود را با برد پشت سر بگذارد.

 


 

 

کد مطلب: MTY1Nzc1
 

 
کیمیا سامانه