برگزاری همایش «نقش فناوری‌های نوین در اقتدار ایران اسلامی» در مازندران

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۲ / فروردین / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
مسئول سازمان بسیج اساتید مازندران از برگزاری همایش نقش فناوری‌های نوین در اقتدار ایران اسلامی با محوریت یادبود شهدای هسته‌ای کشور در استان خبر داد.
 

به گزارش سفیر هراز،مجتبی بلباسی در گفت‌وگو با بلاغ، اظهار کرد: همایش فناوری‌های نوین در اقتدار ایران اسلامی هم‌زمان با روز ملی فناوری هسته‌ای و به‌پاس خدمات مجاهدانه و ایثارگرانه‌ شهدای هسته‌ای احمدی‌روشن، رضایی، علی محمدی و شهریاری برگزار می‌شود.

وی افزود: برای قدردانی از این پیشرفت، در روز چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه امسال از ساعت ۱۰ الی ۱۲:۳۰ دقیقه همایشی با نام نقش فناوری‌های نوین در اقتدار ایران اسلامی برگزار می‌شود.

مسئول سازمان بسیج اساتید مازندران خاطرنشان کرد: این مراسم با سخنرانی علیرضا زاکانی در سالن همایش دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل همراه است.

بلباسی تصریح کرد: این همایش به‌منظور ارتقای جایگاه فناوری‌های نوین به‌ویژه فناوری هسته‌ای در پیشرفت کشور و ایجاد فضایی برای آشنایی بیشتر و بهتر دانشجویان برای رسیدن به یک نقطه  پیوند در توسعه  اقتدار ملی برگزار می‌شود.

وی در پایان گفت: این همایش به همت سازمان بسیج اساتید استان مازندران و با همکاری جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان و دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه نوشیروانی بابل انجام می‌شود.

 


 

 

کد مطلب: MTY1Nzc0
 

 
کیمیا سامانه