شهردار آمل خبر داد

آغاز عملیات عمرانی منطقه پاساکش آمل برای احداث زباله‌سوز تا 15 روز آینده

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۲ / فروردین / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
شهردار آمل گفت: پیش بینی می‌کنم که تا 15 روز آینده بلدوزر به منطقه اعزام شود تا عملیات عمرانی را شروع کنیم.
آغاز عملیات عمرانی منطقه پاساکش آمل برای احداث زباله‌سوز تا 15 روز آینده
 

احمد امیرسلیمانی، در گفت‌وگو با سفیر هراز با بیان اینکه زمین کشتارگاه صنعتی آمل به مبلغ 3 میلیارد و 500 میلیون تومان خریداری شد، اظهار کرد: بودجه مشخص برای احداث کشتارگاه صنعتی در آمل مصوب و مراحل قانونی زمین و امور دامپزشکی در استان در حال انجام است.


وی با اشاره به اینکه زمان مشخصی نمی‌توان برای زمان مجوز اعلام کرد اما فرماندار آمل با جدیت پیگیر موضوع است، گفت: کارهای قانونی احداث کشتارگاه در شهرستان انجام شد.


شهردار آمل درباره منطقه پاساکش تصریح کرد: مدخل ورودی پاساکش معارض داشت که از 34 هکتار عرصه مدنظر احداث زباله سوز، 5 هزارمتر دست متصرف بود که امورات قانونی و پرداخت غرامت در حال انجام است.


این مسئول افزود: پیش بینی می‌کنم که تا 15 روز آینده بلدوزر به منطقه اعزام شود تا عملیات عمرانی را شروع کنیم.


وی درباره 15 میلیارد تومانی که شهرداری بابت زمین پاساکش باید به اوقاف بپردازد، اظهار کرد: اداره کل اوقاف با شهرداری آمل همکاری خوبی داشت و این پول به صورت تقسیط پرداخت می‌شود.


امیرسلیمانی درباره بلوار ولایت جنوبی با اشاره به اینکه امور تملک و حقوقی این پروژه در حال انجام است، گفت: املاک، زمین‌ها و مکان تجاری تملک و به نام شهرداری و پس از خالی شدن بستر از معارض پروژه آغاز می‌شود.


شهردار آمل درباره وضعیت پل معلق آمل و حواشی مربوط به آن یادآور شد: اجرایییه رنگ آمیزی پل را شعبه مربوطه دریافت کردیم و به محض اینکه سرمایه‌گذار و صاحب تابلوهای تبلیغاتی این کار را انجام ندهد راسا توسط شهرداری انجام و از مطالباتش کم می‌شود.


این مسئول در پایان با تاکید بر اینکه درباره محدوده شهری امام‌زاده عبدالله و آمل اختلافاتی وجود دارد، گفت: نامه به وزارت کشور زده شد و در آستانه رفع اختلاف و حل این تداخلات هستیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY1NzU5
 

پر بازدیدترین امروز
 

 
کیمیا سامانه