مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل خبر داد

5 مصدوم و کشته بر اثر حریق گسترده شرکت نساجی بابکان در آمل/ تلاش یک ساعت آتش‌نشانان برای مهار آتش

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۹ / فروردین / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل: آتش سوزی مهیب یک واحد نساجی شهرک صنعتی بابکان آمل با تلاش یک ساعته آتش‌نشانان به طور کامل مهار شد.
5 مصدوم و کشته بر اثر حریق گسترده شرکت نساجی بابکان در آمل/ تلاش یک ساعت آتش‌نشانان برای مهار آتش
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، علیرضا اکبری از وقوع آتش‌سوزی مهیبب در یک واحد نساجی شهرک صنعتی بابکان آمل خبر داد و گفت: این آتش‌سوزی حوالی ساعت 17 امروز از طریق سامانه ۱۲۵ به آتش‌نشانی اعلام شد.

 

وی درباره این عملیات اظهار کرد: با توجه به حجم وسیع آتش‌سوزی چهار دستگاه خودروی سبک و سنگین و ۱۵ آتش‌نشان برای مهار و خاموش کردن این آتش به محل حادثه اعزام شدند.

 

 

مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل با اشاره به اینکه خاموش کردن این حریق بیش از یک ساعت زمان برد، تصریح کرد: متاسفانه پنج نفر از کارگران مجموعه ۴ مرد و یک زن در این جادثه دچار مصدومیت و بهبه بیمارستان 17 شهریور اعزام شدند.

 

این مسئول ادامه داد: متاسفانه یکی از مصدومان بر اثر سوختگی شدید جان باخت.


وی با بیان اینکه اعلام دقیق علت آتش سوزی نیازمند کارشناسی دقیق است، یادآور شد: نمی‌توان براساس مشاهدات اولیه علت اصلی را اعلام کرد؛ علت اصلی آتش‌سوزی باید پس از بررسی دقیق کارشناسان رسمی سازمان اعلام شود.

 


اکبری با اشاره به اینکه آتش‌نشانان در این حادثه مصدومیتی نداشتند، اظهار کرد: با توجه به وسعت تخریب این واحد بافت پارچه، خسارت مالی این آتش‌سوزی سنگین برآورد می‌شود.

 

شهرک صنعتی بابکان آمل در جاده قدیم آمل_بابل بخش دشت‌سر شهرستان آمل واقع شده است.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY1NzIx
 

 
کیمیا سامانه