رییس پلیس راه آمل :

کاهش چشم‌گیر تصادفات منجر به مرگ در محور هراز / حضور فعال ۲۵ گشت پلیس در ایام نوروز

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۲ / فروردین / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
از 24 اسفندماه سال 96 تا 2 فرودین 97 تصادف منجر به مرگ نداشتیم که در مقایسه با سال گذشته که 4 فوتی داشتیم شاهد کاهش 400 درصدی تصادفات منجر به مرگ در محور آمل هراز بودیم.
کاهش چشم‌گیر تصادفات منجر به مرگ در محور هراز / حضور فعال ۲۵ گشت پلیس در ایام نوروز
 

ذبیحی نژاد رییس پلیس راه آمل در گفت و گو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه حوزه استحفاظی پلیس راه آمل هراز بر اساس بررسی بازرسین محسوس و غیرمحسوس به عنوان منضبط‌ترین حوزه ترافیکی استان مازندران شناخته شد، گفت: بیش از 25 گشت پلیس راهم اعم از کمی ناجا، پلیس راه آمل و پلیس راه لاریجان در محور هراز حاضر هستند.
وی با اشاره به اینکه طرح نوروزی پلیس راه از 24 اسفند سال 96 شروع شد، اظهار کرد: از 24 اسفندماه سال 96 تا 2 فرودین 97 تصادف منجر به مرگ نداشتیم که در مقایسه با سال گذشته که 4 فوتی داشتیم شاهد کاهش 400 درصدی تصادفات منجر به مرگ در محور آمل هراز بودیم.
این مسول با اشاره به کاهش تصادفات منجر به جرح در محور هراز آمل تاکید کرد: رعایت مقررات توسط مردم و اطلاع رسانی مناسب اصحاب رسانه و صدا و سیما و حضور ماموران پلیس راه منجر به این اتفاق مبارک شد.
ذبیحی نژاد با بیان اینکه مسافرت های نوروزی از محور هراز از 24 اسفند ماه سال گذشته شروع شده بود، خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه مردم مسافرت نوروزی خود را زودتر شروع کردند تا به حال شاهد گره ترافیکی در محور هراز نبودیم اما حجم ترافیکی محور هراز سنگین بود.
رییس پلیس راه آمل تاکید کرد: پیش بینی می شود که در زمان بازگشت مسافرین در بازه زمانی که از طریق رسانه ملی اعلام می شود شاهد یک طرفه شدن محور هراز از محدوده آب اسک به سمت تهران اجرا کنیم.
وی در خاتمه  گفت: تردد وسایل نقلیه و مسافرین نوروزی در محور هراز به نسبت سال گذشته 10 درصد افزایش یافته است که با توجه به دور اول سفرهای نوروزی احتمالا شاهد افزایش تردد خواهیم بود.

 


 

 

کد مطلب: MTY1NTE2
 

 
کیمیا سامانه