رئیس پلیس راه استان مازندران:

فعالیت یک هزار راهور محله و یک صد بازرس نامحسوس در استان مازندران/ پیش بینی یک طرفه شدن محور هراز در زمان بازگشت مسافران

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۹ / اسفند / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
برخی گلوگاه‌های ترافیکی همانند محور سوادکوه در محدوده سرخ‌کلا، محور هراز در تونل اول، تونل خانزاد که تونل جانبی افتتاح و به بهره برداری رسید مشکلاتشان برطرف شد که موجب تسهیل در رفت و آمد مسافران نوروزی خواهند شد.
فعالیت یک هزار راهور محله و یک صد بازرس نامحسوس در استان مازندران/ پیش بینی یک طرفه شدن محور هراز در زمان بازگشت مسافران
 

سرهنگ علیرضا قدمی، رئیس پلیس راه استان مازندران در بازدید از قرارگاه نوروزی ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان آمل در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز، با بیان اینکه پلیس راه مازندران از 23 اسفند تا 15 فروردین در آماده باش قرار دارد و 500 نیرو در غالب 150 تیم در طرح نوروزی پلیس راه استان مازندران حضور دارند، گفت: امکاناتی از سایر رده‌های انتظامی همانند پلیس راه کشور و نیروی کمکی از پلیس راهور ناجا، استانداری و شورای ترافیک، فرمانداران و بخشداران در این طرح به پلیس راه مازندران کمک خواهند کرد.
وی با اشاره به فعالیت یک هزار راهور محله و یک صد بازرس نامحسوس در استان مازندران، اظهار کرد: مردم با رعایت قوانین و سرعت مجاز میتوانند در اجرای این طرح به پلیس یاری دهند.
قدمی با تاکید بر اینکه نقاط حادثه خیز در مازندران پوشش داده شده و تیم های پلیس مستقر هستند، خاطرنشان کرد: برخی گلوگاه‌های ترافیکی همانند محور سوادکوه در محدوده سرخ‌کلا، محور هراز در تونل اول، تونل خانزاد که تونل جانبی افتتاح و به بهره برداری رسید مشکلاتشان برطرف شد که موجب تسهیل در رفت و آمد مسافران نوروزی خواهند شد.
رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به برخی طرح‌های ترافیکی در محور هراز در ایام عید افزود: در زمان ورود و خروج مسافران اگر چاره ای نباشد مجبور به یکطرفه کردن برخی مسیرها خواهیم شد و برای امسال پیش بینی شده که در زمان بازگشت مسافران مسیر یک طرفه خواهد شد.
این مسول با تاکید بر اینکه در صورت عدم یک طرفه کردن مسیر، گره های ترافیکی ایجاد خواهد شد که ممکن است باعث معطلی چندین ساعته و حتی یک روزه مسافران شود، گفت: ممکن است با اجرای این طرح بومیان منطقه مقداری اذیت شوند اما مردم بدانند که چاره ای نیست و انتخاب بین بد و بدتر است.
وی با بیان اینکه تخلفات حادثه ساز منجر به توقیف وسیله نقلیه تا 72 ساعت خواهد شد، اظهار کرد: سرعت و سبقت غیرمجاز و تجاوز به سمت چب از اهم تخلفاتی است که به پلیس به جد برخورد خواهد کرد
رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به اینکه مسافران نوروزی سرعت مطمنه را رعایت کنند، ادامه داد: مسافرانی که با راه های مازندران آشنا نیستند توجه ویژه ای به علائم و تابلوها داشته باشند.
قدمی در پایان خواستار عدم عبور مسافران از شانه های خاکی در مزان مواجه شدن با ترافیک و راهبندان ها شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY1NTE1
 
 
کیمیا سامانه