مسئول بسیج سازندگی آمل:

بیشترین تسهیلات برای کارآفرینان آملی در زمینه صنایع تبدیلی ارائه شد/ ارائه تسهیلات خوداشتغالی به 57 کارآفرین در سال96

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۱ / اسفند / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
مسئول بسیج سازندگی آمل با اشاره به ارائه تسهیلات برای کارآفرینان گفت: در سال گذشته معادل ۲ و نیم میلیارد وام خوداشتغالی پرداخت شد و این رقم امسال 700 میلیون که به 57 کارآفرین تعلق گرفت.
بیشترین تسهیلات برای کارآفرینان آملی در زمینه صنایع تبدیلی ارائه شد/ ارائه تسهیلات خوداشتغالی به 57 کارآفرین در سال96
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، احمد یگانه با اشاره به ارائه تسهیلات برای کارآفرینان گفت: در سال گذشته معادل ۲ و نیم میلیارد وام خوداشتغالی پرداخت شد، این رقم امسال 700 میلیون و به 57 کارآفرین تعلق گرفت.


وی بیشترین تسهیلات را در زمینه صنایع تبدیلی عنوان کرد و افزود: در پرورش زنبور عسل 5 نفر، پرورش قارچ11 نفر، صنایع دستی 7 نفر، پرورش دام سنگین 6 نفر، پرورش ماهی گرم آبی و سردآبی 3 نفر، گلخانه11 نفر، کبک 1 نفر، کمپوث 1 نفر و بزآلپاین 1 نفر از این تسهیلات استفاده کردند.


مسئول بسیج سازندگی آمل با بیان عملکرد اردوهایی جهادی در 9 ماه نخست امسال، خاطرنشان کرد: اردوی جهادی یک روزه با 3 هزار و 745 نفر در قالب 219 گروه محلات و دانش‌آموزی، اردوی جهادی سه روزه با تعداد ۱53 نفر و در زمینه آموزش و مربیگری و اردوی جهادی هفت روزه با تعداد 862 نفر در قالب 54 گروه جهادی برگزار شد.


این مسئول با اشاره به ساخت خانه‌های محروم با همکاری کمیته امداد اظهار کرد: از میان 15 خانه محروم که در سهمیه قرار دارند 10 خانه در حال ساخت هستند که 80 درصد بنای فیزیکی آن ساخته شده و همچنین 2 خانه در هفته دفاع مقدس و یک خانه در دهه فجر افتتاح شد.


یگانه ادامه داد: در حال ساخت مقبره شهدا در پلاک و مسجد امت آباد با همکاری شهرداری هستیم.


وی از تشکیل کمیته خدمات‌رسان در 8 منطقه خبر داد و یادآور شد: به شناسایی نقاط هدف پرداختیم و بعد از آن با تشکیل کمیته اجرایی که با مشارکت مردم است درصدد تشکیل صندق خیریه هستیم.


مسئول بسیج سازندگی آمل با بیان اهداف این مجمع، اظهار کرد: اشتغال‌زایی و مردم یاری از اهداف این مجموعه است  که با شعار کار با مردم برای مردم شکل گرفت و با توجه به پتانسیل موجود در منطقه به کارآفرینی پرداخته می‌شود؛ هر چه مشارکت مردم بیشتر باشد وام‌های پرداختی نیز بیشتر است.


در ادامه مجتبی کشوری، مسئول راهیان نور شهرستان آمل به اعزام یک هزار و 270 نفر به اردوی راهیان نوراشاره کرد و گفت: این افراد از 26 دستگاه اتوبوس و در 20،  26، 27، 28 اسفند و 3 فرودین سال آینده اعزام می‌شوند.


وی با اشاره به مکان‌های زیارتی این سفر خاطرنشان کرد: زائران علاوه بر مناطق جنگی و یادمان شهدا، به حرم حضرت امام، دانیال نبی و جمکران نیز در طی مسیر به زیارت می‌روند.


شماره حساب مجمع خیرین محرومیت زدایی در بانک قرض الحسنه مهر ایران: 6822-11-1234-0000-1

 


 

 

کد مطلب: MTY1NDAz
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه