مکان دیدنی مختص عید نوروز

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۰ / اسفند / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
جزیره زیبا کیش که نگین انگشتری ایران است از پر گردشگر‌ترین مکان‌ها برای ایرانیان است که تفریحات و هتل‌های جزیره جزو به روز‌ترین‌های جهن می‌باشند.
 

به گزارش سفیر هراز،بهار با این همه زیبایی و رنگی که دارد شور و اشتیاق را در تمام کار‌ها بالا میبرد در هر شهری که باشیم هیچ فرقی نمیکند دیدن شکوفه‌ها روی درختان و هوای دلچسب و خوب حس نو شدن را درونمون زنده میکند. به نقل از بیتوته دیدن خیلی از شهر‌ها هم در بهار از واجباتی است که باید انجامش داد. حالا برای عید و تعطییلاتی که داریم چه برنامه‌ای بریزیم که خیلی خوش بگذره؟

 

۵ مکان دیدنی مختص عید نوروز

 


در تعطیلات عید هیچی بهتر از مسافرت کردن نیست. سفر در بهار خیلی حال آدم رو خوب میکنه. پس حتما با برنامه ریزی و در نظر گرفتن بودجه مناسب به سفری خوب و فراموش نشدنی بروید.

 

گرجستان در بهار


تور گرجستان نوروز ۹۷: تفلیس از شهر‌هایی است که بهارش واقعا زیبا و دیدینی است و میتوانید در هوای خوب و بهاری این شهر خاطراتی فراموش نشدنی و زیبا داشته باشید.

ارمنستان در بهار


تور ارمنستان نوروز ۹۷: ایروان به دلیل موقعیت مکانی که دارد و در بین کوه میباشد طبیعت بی نظیری دارد و نسیم خنکی که از کوه‌ها میرسد هوای دلنشینی را درست میکند.

استانبول در بهار


تور استانبول نوروز ۹۷: استانبول، چون شهر ساحلی است آب و هوایش در بهار خیلی بی نظیر است با سفرتان به استانبول تجربه‌های زیادی را کسب میکنید و سفر همیشه در خاطرتان ثبت میشود.

کیش در بهار


تور کیش نوروز ۹۷: جزیره زیبا کیش که نگین انگشتری ایران است از پر گردشگر‌ترین مکان‌ها برای ایرانیان است که تفریحات و هتل‌های جزیره جزو به روز‌ترین‌های جهن میباشند.

مشهد در بهار


تور مشهد نوروز ۹۷: دیدن حرم علی ابن موسی الرضا (ع) در اولین روز‌های سال نشان از سعادت و خوشبختی و شانس در سال جدید است. سال تحویل با امام رضا را از دست ندهید حال و هوای عجیبی دارد.

 


 

 

کد مطلب: MTY1Mzk2
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه