رییس سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی آمل:

آمل شهری غنی از لحاظ فرهنگی / هدف از تشکیل سازمان فرهنگی ورزشی در آمل غبارزدایی در بخشی موارد است

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۹ / اسفند / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
رییس سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی با اشاره به اینکه آمل از لحاظ فرهنگی شهری غنی است، گفت: هدف از فعالیت این سازمان اضافه کردن موضوعی به فرهنگ غنی آمل نیست بلکه نیت غبارزدایی در بخشی موارد است.
آمل شهری غنی از لحاظ فرهنگی / هدف از تشکیل سازمان فرهنگی ورزشی در آمل غبارزدایی در بخشی موارد است
 

به گزارش سفیر هراز، آیین افتتاح سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل صبح امروز با حضور فرماندار ویژه، شهردار، اعضای شورا و مهمانان فرهنگی و ورزشی در سالن مهر این شهرستان برگزار شد.


احمدامیرسلیمانی، شهردار آمل با بیان اینکه حضور چشم‌گیر مهمانان در این همایش نشان از حمایت شما از این سازمان است، گفت: باید قدردان این حضور بود و  در راستای مطالبات ورزشکاران و فرهنگیان قدم برداریم.


وی با اشاره به نرم افزاری بودن سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی، اظهار کرد:  اقدامات سازمان‌هایی همانند عمران، پارک و فضای سبز به صورت فیزیکی خدماتی ارائه می‌شود اما این نخستین تجربه شهرداری در حوزه فرهنگ، ورزش و امور اجتماعی است.


شهردار آمل با بیان اینکه پس از مصوب شدن در کمیته انطباق و مراحل طولانی در وزارت کشور، این سازمان که نیاز شهر بود امروز افتتاح شد، خاطرنشان کرد: هاشم جمشیدپناه رییس سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی از مدیران توانمندی است که تجربه کار در این حوزه را دارد.

 


این مسئول با تاکید بر اینکه این سازمان فعالیت سیاسی ندارد و وارد این بازی‌ها نمی‌شود، گفت: شرح وظایف سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی مشخص است.


امیرسلیمانی خواستار کمک دیگر ادارات مرتبط در این بخش به سازمان تازه تاسیس شهرداری آمل شد و تصریح کرد: امیدواریم که با یاری دیگر ادارات و تجمیع و هم افزایی از ظرفیت‌های موجود در شهر بهره ببریم.


وی با اشاره به اینکه سالن سرای مهر و 2 خانه قدیمی شهر که به ارزش 2 میلیارد تومان خریداری شد در اختیار این سازمان قرار می‌گیرد و ادامه داد: سالن ورزشی قدیر و یک سالن برای بانوان از دیگر سالن‌هایی است که در اختیار این سازمان است.


شهردار آمل در پایان با اشاره به اینکه در سال 97 طرح توسعه اماکن ورزشی در دستور کار شهرداری آمل قرار دارد، اظهار کرد: از مدیر سازمان انتظار داریم که در تمامی حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی یکسان حرکت کند و فعالیت و رشد حوزه‌ها یکسان باشد.

 


هاشم جمشیدپناه رییس سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی با اشاره به اینکه آمل از لحاظ فرهنگی شهری غنی است، گفت: هدف از فعالیت این سازمان اضافه کردن موضوعی به فرهنگ غنی آمل نیست بلکه نیت غبارزدایی در بخشی موارد است.


وی با بیان اینکه تلاش‌ها در شناساندن فرهنگ آمل به نسل جدید جوانان است، اظهار کرد: اصحاب هنر، ورزش و فرهنگ با حضور چشمگیر خود در این همایش وظیفه ما را صد چندان کردند و امیدواریم به درستی به مطالبات آنها پاسخ دهیم.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY1Mzgy
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه