مغازه‌های فروشنده ترقه پلمب می‌شوند

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۰ / اسفند / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
سردار لطفی با اعلام اینکه به کسبه در مورد عواقب فروش مواد محترقه خطرناک هشدار داده ایم، گفت: اگر فروشگاهی اقدام به عرضه مواد محترقه خطرناک و قاچاق کند، ماموران علاوه بر خورد با این متخلف، محل کسب را پلمب می‌کنند.
 

به گزارش سفیر هراز،

رئیس پلیس امنیت تهران گفت: ماموران پلیس امنیت قاطعانه با فروشندگان مواد محترقه برخورد می‌کنند.
سردار علیرضا لطفی، گفت: از ابتدای اسفند ماه تاکنون ماموران پلیس امنیت تهران توانسته اند محموله‌های مختلف مواد محترقه را شناسایی و کشف کنند. این محموله‌ها بیشتر از سمت مرز‌های غربی وارد کشور شده و با اشراف اظلاعاتی ماموران قب ل. از رسیدن به تهران، در محل دپوی آن‌ها در اطراف پایتخت کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: به عنوان مثال تنها در یک عملیات از یک سودجو بیش از ۵۷ میلیون عدد انواع ترقه پیازی و آبشار کشف و ضبط شد. این پلیس براساس وظیفه ذاتی خود تمرکزش روی باند‌های وارد کننده مواد محترقه است.

رئیس پلیس امنیت تهران با بیان اینکه این پلیس هشت مرحله عملیات برای دستگیری سوداگران مواد محترقه انجام داده است، تاکید کرد: در این راستا ۲۰ نفر فروشنده مواد محترقه شناسایی و دستگیر شدند.

لطفی با اعلام اینکه به کسبه در مورد عواقب فروش مواد محترقه خطرناک هشدار داده ایم، گفت: اگر فروشگاهی اقدام به عرضه مواد محترقه خطرناک و قاچاق کند، ماموران علاوه بر خورد با این متخلف، محل کسب را پلمب می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم می‌توانند موضوعات مرتبط با مواد محترقه را به پلیس اطلاع دهند تا پلیس امنیت با سودجویان و عاملان ایجاد خطر مقابله کند، افزود: بازررسی از انبار‌ها و محل‌های مشکوک از سوی نیرو‌های پلیس امنیت تا شب چهارشنبه سوری ادامه دارد.

 


 

 

کد مطلب: MTY1Mzg4
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه