امام جمعه آمل:

کشاورزان با فروش مستقیم برنج بهانه دست کسی ندهند/ جا داشت که از مادران شهدا و فرهنگیان به عنوان بانوی نمونه در آمل تجلیل می‌شد

تاریخ انتشار : جمعه - ۱۸ / اسفند / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
امام جمعه آمل گفت: کشاورزان مستقیما برنج خود را بفروش برسانند تا بهانه دست کسی ندهند.
کشاورزان با فروش مستقیم برنج بهانه دست کسی ندهند/ جا داشت که از مادران شهدا و فرهنگیان به عنوان بانوی نمونه در آمل تجلیل می‌شد
 

به گزارش سفیر هراز،حجت الااسلام مرتضوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان آمل با اشاره به اتفاقات اخیر تهران، هدف عاملین را ساختارشکنی عنوان کرد و گفت: این اتفاق خیانت به ارزش‌های نظام است و خواستار برخورد جدی با عوامل این امر و ورود جدی قوه قضاییه هستیم.

وی با اشاره به تجلیل از بانوان در هفته زن افزود: جا داشت که از مادران شهدا و فرهنگیان هم به عنوان بانوی نمونه در آمل تجلیل می‌شد.

امام جمعه آمل با تاکید بر پخش مستند بیمارستان امام رضا در شبکه دو ادامه داد: این موضوع تقاضای بنده بود تا با ساخت این مستند اهمیت این بیمارستان مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره به هوش و به گوش باشد، افزود: استاندار مازندران تاکید ویژه‌ای بر منتفی بودن تعطیلی بیمارستان امام رضا داشته و دارد.

مرتضوی تاکید کرد: با پزشکان و رییس بیمارستان امام رضا نشست‌های بسیاری داشتیم که برایند صحبت‌ها حکایت از مخالف بودن آنها در خصوص انتقال بیمارستان امام رضا بود.

وی با بیان اینکه بازار آمل در حال ازبین رفتن است، تصریح کرد: آنقدر نمایشگاه بی کیفیت در آمل برگزار کردیم که بازار در آمل نابود شد.

امام جمعه آمل با تاکید بر اینکه دخل و خرج برای مغازه داران آمل که اکثرا مستاجر هستند با هم همخوانی ندارد، متذکر شد: مغازه داران آمل به دنبال اعتمادسازی هستند و با توجه به قدمت چندصدساله بازار آمل مطمن هستیم که در این آزمون موفق خواهند شد.

وی افزود: از فضای مجازی خواستاریم هرکجا که اشتباه شد اخطار بدهد و هرکجا که عملکرد خوب بود تشویق کند.

این مسول با بیان اینکه اجرای نمایشگاه در آمل با فضای موجود خیانت به مردم است و ان را امضا نخواهم کرد، خاطرنشان کرد: به‌خاطر سوداوری ده نفر به 1700 نفر پشت نخواهم کرد.
امام جمعه تاکید کرد: مرغوب‌ترین برنج کشور را در آمل و دابوشت برداشت میکنیم انوقت مراسم تمبر پایتخت برنج در بابل برگزار میشود.

وی در پایان خواستار حضور کشاورزان در صحنه شد و تصریح کرد: کشاورزان مستقیما برنج خود را بفروش برسانند تا بهانه دست کسی ندهند.

 


 

 

کد مطلب: MTY1MzYw
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه