سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری آمل:

دست‌فروشان آمل در چهارشنبه آخر سال اجازه بساط در مسیرهای پرتردد را ندارند/ جمع‌آوری کلی دست‌فروشان در دستور کار شهرداری نیست

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۷ / اسفند / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری آمل با اشاره به سامان‌دهی دست‌فروشان در پایان سال 96، گفت: در چهارشنبه آخر سال به دست‌فروشان اجازه بساط در مسیرهای پرتردد آمل به ویژه خیابان هراز را نمی‌دهیم.
دست‌فروشان  آمل در چهارشنبه آخر سال اجازه بساط در مسیرهای پرتردد را ندارند/  جمع‌آوری کلی دست‌فروشان در دستور کار شهرداری نیست
 

حسن علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز، اظهار کرد: جهت ایجاد امنیت هرچه بیشتر برای مردم، در چهارشنبه آخر سال به دست‌فروشان اجازه بساط در مسیرهای پرتردد به ویژه خیابان هراز را نمی‌دهیم.


وی با اشاره به سامان‌دهی دست‌فروشان، تصریح کرد: جمع‌آوری کلی دست‌فروشان در دستور کار شهرداری قرار ندارد و به دنبال مدیریت فعالیت آنها در سطح شهر هستیم.


سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری آمل، یادآور شد: ساعاتی برای فعالیت دست‌فروشان مشخص شد که می‌توانند از آن ساعت به بعد در سطح شهر بساط کنند.


علیزاده با بیان اینکه بیش از 80 درخواست برای بساط و فروش ماهی قرمز و سبزه در سطح شهر داریم، گفت: به دنبال این هستیم تا با ساماندهی این درخواست‌ها و ایجاد یک فضا مانع از پراکندگی این اشخاص و نازیبا شدن فضای شهر شویم.

 


 

 

کد مطلب: MTY1MzUx
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه