چهارمین پروژه شهرداری امام‌زاده عبداالله در راستای افزایش سرانه فضای سبز/ کلنگ پارک مهر امام‌زاده عبدالله بر زمین خورد+ تصاویر

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۱۶ / اسفند / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
پروژه پارک مسکن مهر، چهارمین پروژه شهرداری و شورای شهر امام‌زاده عبدالله در راستای افزایش سرانه فضای سبز برزمین خورد.
چهارمین پروژه شهرداری امام‌زاده عبداالله در راستای افزایش سرانه فضای سبز/ کلنگ پارک مهر امام‌زاده عبدالله بر زمین خورد+ تصاویر
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، علی‌مردان رحمانی در مراسم کلنگ‌زنی پارک مهر مجتمع مسکونی کاج با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر امام‌زاده عبدالله افزایش سرانه فضای سبز و احداث تفرجگاه را در اولویت می‌دانند، گفت: یکی از معضلات فعلی جامعه این است که فرزندان ما مکانی برای تخلیه انرژی خود ندارند و دائما در مدرسه و خانه هستند و باید در این مورد فکری اندیشید که احداث پارک در همین راستا است.


وی با قدردانی از تلاش‌های انجام شده توسط هییت مدیره مسکن مهر و پیگیری‌هایشان درباره کلنگ‌زنی و احداث پارک، اظهار کرد: با همدلی می‌توان به نقطه ایده آل رسید و اقدمات بزرگی انجام داد.


رییس شورای شهر امام‌زاده عبدالله افزود: با توجه به حضور انسان‌های فرهیخته در هییت مدیره این شهرک و همچنین اهتمام اعضای شورای شهر و شهردار امام‌زاده عبدالله به‌زودی شاهد احداث پارک هستیم.


این مسئول گره‌گشایی از کار مردم را سرلوحه شهرداری و شورای شهر امام‌زاده عبدالله عنوان کرد و گفت: امیدواریم با احداث این پارک موجب شادی روزافزون ساکنان این منطقه و فرزندان‌مان شویم.


اصغر رجب‌پور، مسئول خدمات شهری، فضای سبز و آتش‌نشانی شهرداری و مسئول پروژه پارک مسکن مهر با بیان اینکه یکی از وظایف ذاتی شهرداری‌ها ساخت و ساز، عمران و آبادانی و ایجاد رفاه برای شهروندان است، اظهار کرد: شهرداری امام‌زاده عبدالله پروژه‌های بسیاری را برای رفاه حال شهروندان در دست اقدام دارد که پروژه پارک مسکن مهر یکی از آنها است.


وی با اشاره به اینکه پروژه پارک مسکن مهر چهارمین پروژه شهرداری و شورای شهر امام‌زاده عبدالله در راستای افزایش سرانه فضای سبز در شهر است، گفت: افتتاح بوستان شهدا، پارک ولی عصر، پارک شهرداری و کلنگ‌زنی پارک مسکن مهر از  اقدامات اخیر در سال 96 است.


مسول پروژه پارک مسکن مهر با بیان اینکه این پارک 700 متر زیربنا دارد، افزود: سرمایه اولیه این پروژه 100 میلیون تومان است و در اردیبهشت ماه درصدد هستیم تا فاز یک این پروژه به بهره‌برداری برسد.


رجب‌پور با اشاره به مجتمع روباز فوتسال، تصریح کرد: بعد از افتتاح این پروژه زمین فوتسال در مسکن مهر امام‌زاده عبدالله شروع می‌شود.


وی در پایان خاطرنشان کرد: سامان‌دهی زباله و فضای سبز این مجتمع از دغدغه‌های اهالی بود که نهایت تلاش خود را برای حل آن کردیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY1MzM1
 
 
کیمیا سامانه