معاون خدمات شهری شهرداری آمل مطرح کرد

آماده‌سازی آمل برای نوروز و استقبال از مسافران/ 18 سفره هفت سین در سطح شهر آمل ایجاد می‌شود

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۱۶ / اسفند / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
معاون خدمات شهری شهرداری آمل از آماده باش شهرداری برای ایام نوروز و استقبال مناسب از مسافران نوروزی خبر داد.
آماده‌سازی آمل برای نوروز و استقبال از مسافران/ 18 سفره هفت سین در سطح شهر آمل ایجاد می‌شود
 

به گزارش سفیر هراز، علی علیزاده، معاون خدمات شهری شهرداری آمل در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره اقدامات شهرداری برای ایام نوروز گفت: به دلیل گستردگی  فعالیت سازمان‌های شهرداری، جلسات متعددی با روسای آنها به صورت جداگانه داشتیم تا در خصوص وظایف هر سازمان و تاثیر عملکردش در ایام نوروز جداگانه بحث شد.

 

این مسول به جلساتی با روسای ادارات آب، برق، گاز و راهداری اشاره کرد و گفت: با درمیان گذاشتن شرایط و وظایف شهرداری در ایام نوروز دیدگاه آنها را جویا شویم تا اقدامات شهرداری با دیگر دستگاه‌ها هماهنگ باشد.

 

وی با اشاره به آماده باش شهرداری برای ایام نوروز و استقبال مناسب از مسافران نوروزی، تصریح کرد: در جهت زیباسازی اقدام به کاشت گل و گیاه فصلی در میادین شهر کردیم تا نمای شهر سبزتر از همیشه باشد.

 

علیزاده با تاکید بر رنگ آمیزی میادین شهر و ورودی‌های آمل، اظهار کرد: میدان هزار سنگر از دسترس خارج شده اما مابقی ورودی‌ها مورد بررسی قرار گرفته تا رنگ امیزی شوند و پلیس راه قدیم هم رنگ آمیزی خواهد شد.

 

معاون خدمات شهری شهرداری آمل با بیان اینکه نوررسانی بلوارها بررسی ‌می‌شود تا در صورت وجود اشکال چراغ‌ها تعویض شوند، ادامه داد: در حالت عادی روزانه نزدیک به 150 الی 170 تن زباله از آمل جمع آوری ‌می‌شود اما در چند روز باقیمانده تا عید این عدد به 250 تن در روز هم ‌می‌رسد.

 

وی افزود: سازمان آتش نشانی آمل در حالت آماده باش است و دو اکیپ آن در میدان هفده شهریور و دم پل خواهند بود.

 

این مسول با اشاره به آزین بندی سطح شهر تصریح کرد: با همکاری فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اقدام به آماده سازی و پخش بروشور و دفترچه راهنمای شهری در ورودی‌های شهر خواهیم کرد.

 

علیزاده با اشاره به همکاری موثر با آموزش و پرورش در خصوص آمل گردی یادآور شد: شهرداری آمل این آمادگی را دارد که همانند عید 96 یک دستگاه اتوبوس در جهت آمل گردی مسافران در خدمت ستاد تسهیل و آموزش و پرورش قرار دهد تا زمان توقف مسافران در آمل بیشتر شود و در صورت نیاز و استقبال مناسب یک دستگاه دیگر هم آماده باش خواهد بود.

 

معاون خدمات شهری شهرداری آمل در خصوص دو پارک بزرگ آمل گفت: بازدید از پارک جنگلی هلومسر و پارک دهکده طلایی صورت گرفت که این دو پارک در ایام انتهایی عید و روز طبیعت میزبان طیف گسترده ای از مردم خواهد بود.

 

وی افزود: نمازخانه و سرویس بهداشتی پارک جنگلی هلومسر بازدید شد و دستور در خصوص رنگ آمیزی و نصب موکت‌های جدید داده شد.

 

این مسول با اعلام نصب المان به مناسبت عید و سفره هفت سین در نقاط مختلف آمل تاکید کرد: در 18 نقطه از سطح شهر سفره هفت سین خواهیم گذاشت اما چند میدان مرکزی شهر همانند میدان هفت تیر، میدان قائم مکان نصب سفره هفت سین بازسازی و بزرگ‌تر خواهد شد.

 

علیزاده  با اعلام اینکه 15 اسفند در آمل همایش درخت و رختکاری را خواهیم داشت، یادآور شد: در ایام نزدیک به عید این کار را ‌انجام می‌دهیم تا نمای شهر هرساله سرسبزتر شود.

 

معاون خدمات شهری شهرداری آمل در پایان تصریح کرد: شهرداری آمل با در نظرگرفتن اینکه در صورت بارش شدید باران و اتفاقاتی که از پیش تعیین نشده هستند در جهت مدیریت بحران سه سالن شهر را در نظر گرفت تا در صورت بروز هر اتفاقی مردم در آنجا ساکن شوند.

 

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTY1MzE3
 
حسین
چهارشنبه ۱۶/اسفند/۱۳۹۶ ۱۲:۰۱:۱۳
با سلام با تشکر از ارائه خدمات در ایام پیش رو امید این می رود که مسئولین شهری فکری هم به وضعیت نابسامان آسفالت سطح شهر هم داشته باشند .با توجه به اولویت در این ایام برای رفاه بیشتر مسافران نیم نگاهی به سطح آسفالت حداقل خیابانهای اصلی شهر خالی از لطف نیست .
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه