مسول شعب خیره آبشار عاطفه‌ها در آمل مطرح کرد

آبشار عاطفه‌ها؛ مجموعه‌ای با هدف کمک‌رسانی به نیازمندان و ایتام/ تحت‌پوشش قرار دادن بیش از هزار مددجو توسط آبشار عاطفه‌ها در آمل

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۱۶ / اسفند / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
مسول شعب خیره آبشار عاطفه‌ها در آمل با اشاره به اینکه در این شهرستان سه شعبه آبشار عاطفه‌ها امام رضا (ع) مشغول به فعالیت است، تصریح کرد: این شعبات برای سادات و تهیه جهیزیه، شعبه مرکزی ایتام و درمان و دابودشت برای کمک به نیازمندان فعالیت می‌کند.
آبشار عاطفه‌ها؛ مجموعه‌ای با هدف کمک‌رسانی به نیازمندان و ایتام/ تحت‌پوشش قرار دادن بیش از هزار مددجو توسط آبشار عاطفه‌ها در آمل
 

به گزارش سفیر هراز، حسین رمضانی در نشست خبری با اهالی رسانه شهرستان آمل بابیان اینکه، به دلیل استقبال خیرین آملی ۴ شعبه آبشار عاطفه‌ها نیمه شعبان سال۹۷ در این شهرستان افتتاح می‌شود، گفت ؛ این شعبات در خیابان امام رضا ( ع)، شعبه بخش‌های لاریجان، امام‌زاده عبدالله و دشت‌سر است.


وی با اشاره به اینکه دراین شهرستان سه شعبه آبشار عاطفه‌ها امام رضا ( ع) مشغول به فعالیت است، تصریح کرد: این شعبات برای سادات و تهیه جهیزیه، شعبه مرکزی ایتام و درمان و دابودشت برای کمک به نیازمندان فعالیت می‌کند.

 


مسول شعب خیره آبشار عاطفه‌ها در آمل افزود: در شهرستان آمل بیش از ۱۰۰۰ مددجو پرونده برای افراد زیر پوشش، دائم  و موردی وجود دارد که برای ایام عید به همه نیازمندان این خیریه از ۱۰ اسفند تا کنون سبدهای حمایتی ویژه شب عید وکارت هدیه ارائه می‌شود.


این مسول با اشاره به اختصاص سبد غذایی به ارزش ۱۰۰ الی ۱۵۰ هزار تومانی برای خانواده محروم و تحت حمایت این خیریه متذکر شد: ۲۱ اسفند در تالار نارنجستان از ایتام با اهدای کارت نقدی به مبلغ ۱۵۰ الی ۵۰۰ هزار تومانی و ۲۰۰ هزار تومان بن خرید پوشاک باحفظ کرامت انسانی تجلیل می‌شوند.


رمضانی به اشتغال‌زایی نیازمندان تحت پوشش این خیریه اشاره کرد و گفت: تا کنون برای ۶۰۰ مددجو در شرکت‌ها و مغازه‌ها ایجاد اشتغال شده است.


وی با اعلام به اینکه هر هفته در آبشار عاطفه‌ها  با حضور خیرین سفره اطعام‌دهی پهن است، تصریح کرد: از سال ۸۸ تا کنون بیش از ۲۰ هزار و ۸۰۰ نفر به طور مستقیم تحت پوشش آبشار عاطفه‌ها درسطح شهرستان قرار گرفتند.

 


مسول شعب آبشار عاطفه‌ها درآمل با اعلام اینکه معاونت تیم ورزشی این خیریه خانواده‌ها و فرزندان آنها را به صورت رایگان آموزش می‌دهند، یادآور شد: محدثه ناییجی یکی از این ورزشکاران خوش آتیه‌ای است که ۹ سال تحت پوشش کامل آبشار عاطفه‌ها بوده و در مسابقات کشوری و بین المللی خوش درخشیده است.


رمضانی در پایان با بیان اینکه ۵۰۵ دانش‌آموز شهرستان تحت پوشش آبشار عاطفه‌ها هستند، خاطرنشان کرد: در آغاز سال تحصیلی تاکنون بیش از ۸۰۰ بسته لوازم التحریر تحویل مدیران مدارس سطح شهرستان شده تا بدست دانش آموزان تحت پوشش این خیریه برسد.
 

 


 

 

کد مطلب: MTY1MzE2
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه