نماینده مردم آمل:

از دولت دفاع می‌کنیم چون رای مردم و تنفیذ رهبری را دارد اما دلیل نمی‌شود که انتقاد نکنیم/ زمان انتخابات به‌جای پاسخگویی، اپوزیسیون می‌شویم تا امکان انتقاد را از همه بگیریم

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۲ / بهمن / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم آمل گفت: در زمان انتخابات به جای اینکه پاسخگوی عملکرد خود باشیم در آن سمت میز به عنوان اپوزیسیون و انتقادگر باشیم تا امکان انتقاد را از همه بگیریم و در کمال احترام و حمایت از دولت فعلی هر زمان که نقصی دیده شود مجلس در مقابل آن می‌ایستد.
از دولت دفاع می‌کنیم چون رای مردم و تنفیذ رهبری را دارد اما دلیل نمی‌شود که انتقاد نکنیم/ زمان انتخابات به‌جای پاسخگویی، اپوزیسیون می‌شویم تا امکان انتقاد را از همه بگیریم
 

به گزارش سفیر هراز، ظهر امروز عزت‌الله یوسفیان ملا، در مراسم پایانی راهپیمایی 22 بهمن آمل با بیان اینکه جمهوری اسلامی‌براندازی و کودتاهای بسیاری را تجربه کرد، گفت: برخی تصور می‌کردند که در کودتای طبس آمریکایی‌ها تنها برای آزاد کردن گروگان‌ها می‌آیند اما در بررسی‌ها مشخص شد که آنها دارای مهمات بسیاری بودند به گونه‌ای که گفته می‌شود 30 هزار نارنجک به همراه داشتند تا تهران را به خاک و خون بکشند و ورودی تهران را ببندند و پایتخت را تسخیر کنند که شکست خوردند.


وی با اشاره به اینکه کودتای نوژه، طبی، بنی صدر و منافقین از جمله براندازی‌های ضدنظام بود، خاطرنشان کرد: دشمنان برای انقلاب مردم نقشه‌های شومی‌ در این چند دهه در سر داشتند که به لطف خدا و پشتیبانی مردم از جمهوری اسلامی‌در دنیا سرفراز ماندیم.


نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی‌ با بیان اینکه هیچ قدرت نظامی‌ در دنیا توان براندازی جمهوری اسلامی‌ را ندارد الی اینکه خود مسئولین نظام ریشه خودشان را بزنند و این واقعیتی روشن است، تصریح کرد: از دولت آقای روحانی دفاع می‌کنیم که با رای مردم انتخاب شد و همچنین تنفیذ رهبری را دارد اما دلیل نمی‌شود که انتقاد نکنیم.


وی با اشاره به اینکه شعار دادن روالی عادی برای بیان مطالبات خود است و از استانداری تا مجلس این امر اتفاق می‌افتد اما هیچکس پذیرای آتش زدن اموال عمومی‌نیست، اظهار کرد: با وجود اتفاقاتی که رخ داد دولت باید در خصوص برخی مسائل تجدید نظر می‌کرد که این اتفاق نیفتاد.


این مسئول با اعلام اینکه شرایط به گونه‌ای نبود که بودجه به مجلس بیاید و گفته شود 30 میلیون نفر یارانه‌شان در سال آینده قطع خواهد شد،متذکر شد: مجلس با تمام توان در مقابل این طرح ایستاد و با این طرح دولت مخالفت کرد.


وی درباره افزایش نرخ بنزین گفت: قیمت تمامی‌ کالاها در مقایسه با قیمت بنزین ارزیابی می‌شود و مجلس با بنزین 1500 تومانی مخالفت کرد.


عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی‌ با گله از اظهارات یکی از معاونین رییس جمهور گفت: این مسئول به جای اینکه بذر امید در جامعه بپاشد می‌گوید 500 هزار نفر نیروی مازاد داریم و می‌خواهد به مردم بگوید که امیدی به داشتن شغل دولتی نداشته باشند.


وی با اشاره به اینکه مازاد آنهایی هستند که از سن بازنشستگی گذشته‌اند و هنوز در فکر تصاحب مناصب هستند، گفت: رییس جمهور محترم در زمان انتخابات گفت که دانشجویی که در حال تدریس در دانشگاه است باید موقعیت شغلی‌اش در آینده مشخص باشد و این مطالبه عمومی‌ است.

 

یوسفیان ملا افزود: کسی که 1 میلیون و 500 هزار در زمان بازنشستگی می‌گیرد وقتی اختلاس‌های میلیاردی را می‌شنود حق بر گله دارد و این اتفاق خوبی نیست.


وی با بیان اینکه در جریان انقلاب 3 میلیون و سیصد هزار متر زمین واگذار شد اما تنها یک میلیون و پانصد هزار هکتار آن به دانشگاه، مراکز درمانی، شهرک‌های صنعتی تبدیل شد، افزود: مابقی زمین واگذاری چه شد و مطمن باشید که مردم از زمین خواری نمی‌گذرند.


نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با اشاره به اینکه اتفاق خوبی نیست که در زمان انتخابات به جای اینکه پاسخگوی عملکرد خود باشیم در آن سمت میز به عنوان اپوزیسیون و انتقادگر باشیم تا امکان انتقاد را از همه بگیریم، یادآور شد: در کمال احترام و حمایت از دولت فعلی هر زمان که نقصی دیده شود مجلس در مقابل آن می‌ایستد.


وی درباره بازدیدش از زندان اوین گفت: تمامی‌ بندها را بازدید کردیم و شهادت می‌دهم که تهران تنها 4 بازداشتی داشت که در گفت‌و‌گو با ما گفتند ضامن نداریم.


این مسئول با بیان اینکه خانمی‌ در بند 209 اوین بود که این بند برای وزارت اطلاعات است، گفت: آن خانم در خیابان لخت شده بود که با خانم سعیدی، نماینده مردم تهران به بازدید وی رفتیم که آنجا گفتیم که خانم محترم آمریکا و غربی که سنگشان را به سینه‌ات میزنی ایا می‌شود در خیابان‌هایش به این صورت آزاد بود که پاسخش در نهایت به اقدامات اشتباه مسئولین و تبلیغات ما بر می‌گشت.


این مسئول با اشاره به دوستداران حقوق بشری که به قوه قضاییه نامه زدند و شعار حقوق بشر را می‌دهند، گفت: در طول تاریخ سابقه ندارد که یک نماینده کنگره آمریکا از بند و زندانی بازدید کند اما این امر در جمهوری اسلامی‌ رخ می‌دهد.


نماینده چهار دوره مجلس شورای اسلامی‌ با اشاره به کسانی که توانستند رقمی‌ را جابجا کنند قطعا در همین نظام پاسخگو خواهند بود، گفت: بواسطه خون شهدا و جانبازان هیچ مسئولی نمی‌تواند رقمی‌ را در کشور جابجا کند یا دلاری را مخفیانه نگه دارد و همزمان در راس امور کشور هم باشد که در نهایت دستش رو می‌شود.


یوسفیان ملا با بیان اینکه چهار شهرک صنعتی در آمل فعالیت می‌کند، گفت: 76 درصد صادرات استان مازندران متعلق به امل است که نشان از همت بالای بخش خصوصی و مسئولین است.


این مسئول با اشاره به اینکه سد هراز به تنهایی ٢٧ درصد آب استان مازندران را تامین می‌کند، گفت: کل سد‌هایی که در مازندران ساخته شد اگه همه یک جا پر آب شود ۵ درصد آب استان مازندران را جمع اوری می‌کند و سد هراز یک نعمتی برای این استان و شهرستان است.


نماینده مردم آمل با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۸ پیمانکار در محور هراز مشغول کار هستند و همه اینها می‌تواند اشتغال ایجاد کند، افزود:  اصل اشتغال را از طلب داریم که باید زمینه اشتغال جوانان کشور را فراهم کند.

 

یوسفیان ملا افزود: فارغ التحصیلان رشته‌های تاریخ و جغرافیا و غیره که نمی‌توانند در شرکت‌ها خصوصی جذب شوند و این امر را باید دولت برطرف کند.


این مسئول با اشاره به اینکه هفت رییس جمهور فرانسه امکان ندارد که دوباره حوس کاخ الیزه را بکنند، گفت: متاسفانه هر زمان چوب خوردیم از بازگشت مجدد به صحنه بود.


یوسفیان ملا با بیان اینکه در زمانی که انتخابات ریاست جمهوری به اتمام رسید اگر آن مسئول برای کاندید شدن در مجلس نمی‌آمد آن اتفاقات نمی‌افتاد، گفت: هدفم نفی چیزی نیست اما اگر آن مسئول در زمان انتخابات 88 نمی‌آمد آن اتفاقات تلخ رخ نمی‌داد.


عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی‌ با بیان اینکه معلوم نبود اگر فلان مسئول در زمان انتخابات اخیر می‌آمد چه اتفاقاتی رخ می‌داد، گفت: با تدبیر مقام معظم رهبری جلوی اتفاقات گرفته شد تا دیگر شاهد اتفاقات تلخی در کشور نباشیم.


این مسئول با تاکید بر اینکه هدف صحبت‌های من رییس سازمان امور اداری و استخدامی‌است که عمر اداری خودش 15 سال پیش به اتمام رسید اما هنوز در مصند کار است، گفت: این شخص خودش بازنشسته است و می‌گوید 500 هزار نفر مازاد داریم و باید اخراجشان کنیم اما بنده معتقدم که باید بازنشستگان را بازنشسته کرد.


یوسفیان ملا با بیان اینکه اراضی زمین خواری در همین کشور است و گم نشده، اظهار کرد: به راحتی می‌توان آمار زمین‌هایی که واگذار شده را بررسی کرد تا مشاهده شود که رسالت واگذاری زمین با کاربری فعلی هیچ همخوانی ندارد.


وی با اشاره به اینکه اگر دو ابر بدهکار بانکی را تهدید به شلاق در ملع عام کنیم آنها پول مردم را پس می‌دهند و دیگر دزدی و اخلتلاس نخواهیم داشت، گفت: اموال آنها از ایران خارج نشده و باید بررسی سود که چرا برخورد نشد و حتی اسمشان هم در جایی به صورت رسمی‌اعلام نشد.


نماینده چهار دوره مردم آمل و لاریجان در مجلس در پایان با بیان اینکه هیچگاه گفته نشد که در خصوص بانک کاسپین این اشخاص مقصر بودند، متذکر شد: با وجود تمامی‌ اتفاقات اخیر نظام سرپا ایستاد مگر اینکه مسئولین کم کاری کند.

 


 

 

کد مطلب: MTY0OTIx
 

 
کیمیا سامانه