فرمانده انتظامی آمل خبر داد

دستگیری عاملان پخش داروهای مخدر در آمل

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۲ / بهمن / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی آمل گفت: ماموران در بازرسی از محل فعالیت متهمان در آمل یک هزار و 900 عدد انواع قرص های مخدر و 560 گرم شربت مخدر کشف کردند.
دستگیری عاملان پخش داروهای مخدر در آمل
 

به گزارش سفیر هراز، سرهنگ نعمت‌الله آزادی در گفت‌و‌گویی با بیان اینکه در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران انتظامی این فرماندهی در اقدامی اطلاعاتی از فعالیت دو عامل تهیه و توزیع قرص و داروهای مخدر قاچاق در این شهرستان مطلع شدند، خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از محل فعالیت این متهمان یک هزار و 900 عدد انواع قرص های مخدر و 560 گرم شربت مخدر کشف کردند.

 

وی افزود: پس از تشکیل تیم عملیاتی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با هماهنگی مرجع قضائی متهمان را شناسایی و در عملیاتی ضربتی آنان را دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی آمل با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند، تصریح کرد: دارو‌های مخدر یك عامل مهم مخاطره‌آمیز برای بهداشت و سلامت جوامع بشری است،

 

وی در پایان با بیان این که مقابله با پدیده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری و تعامل همه آحاد جامعه با نیروی انتظامی دارد، گفت: برای مقابله با ترویج مصرف مواد مخدر جوانان و فرزندان خود را از عوارض مصرف این بلای خانمان‌سور آگاه کنند و در صورت شناسایی عاملان افیونی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY0OTIw
 

 
کیمیا سامانه