مدیرکل بهزییستی استان مازندران خبر داد

اختصاص 43 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان مازندرانی/ ایجاد ۶ مرکز درمان اقامتی معتادان در مازندران

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۹ / بهمن / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
مدیرکل بهزییستی استان مازندران با بیان اینکه 43 میلیارد تومان برای تسهیلات مددجویان اختصاص پیدا کرد، گفت: تا به امروز نزدیک به 2 هزار و 400 مورد اشتغال ایجاد و 85 مورد از پروژه‌های اشتغال در دهه فجر افتتاح شد.
اختصاص 43 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان مازندرانی/ ایجاد ۶ مرکز درمان اقامتی معتادان در مازندران
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سعید آرام بعدازظهر امروز در مراسم افتتاح برخی پروژه‌های عمرانی شهرستان آمل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در دهه فجر سازمان بهزیستی استان مازندران 128 میلیارد ریال پروژه افتتاح می‌کند، گفت: طبق آخرین آمار برای 135 خانوار شهری و 127 خانوار روستایی که دارای 2 معلول یا بیشتر و فاقد مسکن بودند، مسکن تهیه و 50 واحد مسکونی آماده شد که تا پایان سال مابقی هم به اتمام می‌رسد.


وی با اشاره به اینکه 180 واحد برای سایر مددجویان همانند زنان سرپرست خانوار آماده شد، اظهار کرد: 43 میلیارد تومان برای تسهیلات مددجویان اختصاص پیدا کرد و تا به امروز در سال 96 نزدیک به 2 هزار و 400 مورد اشتغال ایجاد که 85 مورد از پروژه‌های اشتغال در دهه فجر افتتاح شد.


مدیرکل بهزییستی استان مازندران با بیان اینکه 6 مرکز درمان اقامتی میان مدت برای جامعه معتادان تاسیس شد، افزود: تاکید بهزیستی بر تاسیس مرکز ویژه بانوان بوده که 2 مرکز در مازندران تاسیس شد تا خدمات ویژه‌ای به بانوان ارائه دهد.


این مسئول با اشاره به اینکه برای مرکز نگهداری کودکان آمل بیش از 500 میلیون تومان هزینه شد، تصریح کرد: این مرکز در مدت کمتر از یک سال به بهره‌برداری رسید که جای خوشحالی دارد.


آرام با عنوان اینکه فرصت خدمت در سازمان بهریستی نصیب هرکسی نمی‌شود، یادآور شد: در جایگاهی قرار داریم که به بهترین بندگان خدا در حال خدمت هستیم و امیدوارم طوری گام برداریم که در شان آنها باشد.


وی در پایان با اشاره به اینکه تقارن افتتاح پروژه‌ها با دهه فجر را باید به فال نیک گرفت، گفت: هدف اصلی انقلاب و جمهوری اسلامی خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان بود و امروز با همت مردم و مسئولان بهترین خدمات به مردم ارائه می‌شود که مایه مباهات است.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY0ODk0
 

 
کیمیا سامانه