بخشدار لاریجان:

بهره‌برداری از 7 پروژه عمرانی و زیرساختی با اعتبار 500 میلیون تومان در لاریجان +تصاویر/ با وجود مشکلات اقتصادی پروژه‌های خوبی به بهره‌برداری رسید اما قانع کننده نیست

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۹ / بهمن / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
بخشدار لاریجان گفت: با وجود مشکلات اقتصادی موجود در کشور پروژه‌های خوبی به بهره‌برداری رسید اما قانع کننده نیست و امیدواریم سال آینده پروژه‌های بیشتری کلید بخورد.
بهره‌برداری از 7 پروژه عمرانی و زیرساختی با اعتبار 500 میلیون تومان در لاریجان +تصاویر/ با وجود مشکلات اقتصادی پروژه‌های خوبی به بهره‌برداری رسید اما قانع کننده نیست
 

رضا مقدم در هفتمین روز از یوم‌الله دهه مبارک فجر در گفت‌و‌گو با خبرنگار سفیر هراز گفت: 7 پروژه عمرانی و زیرساختی با اعتبار 500 میلیون تومان در لاریجان به بهره‌برداری رسید و یک میلیارد و  100میلیون تومان گیرنده تلویزیون نصب و در دست اقدام است، همچنین پروژه گازرسانی کامل در رینه، گرنا و برخی دیگر با اعتبار 10 میلیارد تومانی و مجموعا در دهه فجر چندین پروژه با اعتبار 12 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.


وی به جزییات پروژه‌های افتتاح شده اشاره کرد و افزود: در روستای شمس آباد لاریجان علاوه بر افتتاح ساختمان دهیاری با هزینه 40 میلیون تومانی، برق 20 کیلو وات و 1.5 کیلووات شبکه برق و 2 عدد ترانس با هزینه 160 میلیون تومان نصب شد.


بخشدار لاریجان ادامه داد: در روستای شیخ‌محله پارکی مدت‌ها پیش افتتاح اما تجهیز نشد که توسعه و تجهیز آن با کمک دهیاری و کمک‌های مردمی به مبلغ 50 میلیون تومانی انجام شد.


مقدم با اشاره به اجرای دیگر پروژه‌های روستای شیخ محله خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از مخزن ذخیره 15 هزار لیتری با اعتبار 15 میلیون تومانی و استخر آب کشاورزی با اعتبار 150 میلیون تومانی از دیگر پروژه‌های این روستا است.


بخشدار لاریجان تصریح کرد: سنگ فرش روستای آخا با اعتبار 10 میلیون تومانی و به‌سازی مخزن آب شرب و لوله گذاری با اعتبار 20 میلیون تومانی از دیگر پروژه‌های این روستا است.


این مسئول درباره دستگاه‌های گیرنده تلویزیون در لاریجان و زمان و مکان نصب آن یادآور شد: در هفت روستای آهنسر، پردمه، پنجاب، گزنک، نوسر، لارین و هاره با اعتبار 700 میلیون تومانی و در چهار روستای بایجان، لاسم، فیره و نمار با اعتبار 400 میلیون تومان گیرنده نصب شد، اما به بهره‌برداری نرسیده است.


وی با بیان اینکه با وجود مشکلات اقتصادی موجود در کشور پروژه‌های خوبی به بهره‌برداری رسید اما قانع کننده نیست، متذکر شد: امیدواریم سال آینده پروژه‌های بیشتری کلید بخورد و با تلاش و یک‌دلی در راستای لاریجانی زیبا با یکدیگر قدم برداریم.


مقدم تاکید کرد: به نیت افتتاح 2 یا سه باره یک پروژه نیامدیم و از ابتدای امر ورودم به بخشداری نظم و احترام به مردم در اولویت بنده بوده است.


بخشدار لاریجان با اشاره به اینکه عده‌ای ولگردهای اجتماعی در فکر توقف خدمت‌رسانی بخشداری و مسئولان به مردم هستند، تصریح کرد: این دست آدم‌ها موجب هیچ‌گونه خللی در خدمت‌رسانی به مردم نمی‌شوند.


این مسئول کار کردن در لاریجان را ایثار و جهاد عنوان کرد و افزود: تردد بسیار در محور هراز، پراکندگی جاده‌ها و روستاها، پاسخگویی به این میزان اهالی با در نظر گرفتن کمبود امکانات و نیروی انسانی، عمل کردن در این مکان کاری جهادی است.


وی درباره وضعیت لوله کشی گاز در برخی روستاهای لاریجان خاطرنشان کرد: با توجه به جمعیت مردمی نمارستاق، بهرستاق و روستاهای بسیار آن، شنبه آینده جلسه‌ای با حضور مدیرکل گاز استان، دکتر یوسفیان ملا و فرماندار آمل برگزار می‌شود تا وضعیت لوله‌کشی گاز به امیری، بهرستاق و نمارستاق مشخص و همچنین به دنبال روکش آسفالت از روستای وانا تا هاره هستیم.


مقدم در پایان با بیان اینکه لاریجان متشکل از 80 روستا و 2 شهر است، تصریح کرد: ادارات این بخش مستقل و زیر نظر اداره کل فعالیت می‌کنند اما در لاریجان تنها چهار دستگاه داریم که هم‌زمان باید برف‌روبی و جاده‌ها و رانش‌ها را جمع و پاکسازی کنند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY0ODcz
 

 
کیمیا سامانه