امام جمعه دابودشت:

امروز به برکت انقلاب اسلامی از سلطه غربی‌ها به ابرقدرت اسلامی تبدیل شدیم/ امام راحل نجات‌دهنده کشور از منجلاب بی‌تدبیری طاغوت زمان

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۵ / بهمن / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
امام جمعه دابودشت گفت: مدیریت حکومت به امامت امام راحل به پیروزی حق علیه باطل مبدل شد و فرشته زمان با کنار زدن دیو زمان به نجات مردم مظلوم و ستمدیده ایران آمد.
امروز به برکت انقلاب اسلامی از سلطه غربی‌ها به ابرقدرت اسلامی تبدیل شدیم/ امام راحل نجات‌دهنده کشور از منجلاب بی‌تدبیری طاغوت زمان
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، حجت‌الاسلام مهدی تقی‌زاده آملی هم‌زمان با دهه مبارک فجر در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه هیچ جریان و گروهی نمی‌توانند مانع رشد و بالندگی و پیشرفت جهان شوند، اظهار کرد: شاید بتوانند مانع در تسریع آن شوند و روند آن را کند کنند اما آن جریان در حال سیلان و خودجوش به سوی اهداف بلند خود در حال حرکت است.


وی با توجه به فرمایشات خداوند متعال در سوره بقره به وجود 2 ولایت در هستی اشاره کرد و گفت: یک عده در گرو ولایت حق‌ و یک عده دیگر در گروه ولایت ناحق و شیطان هستند، در همه اعصار این 2 گروه در مقابل هم بودند و همیشه طاغوتیان و فرعونیان با تفکر اشرافی‌گری خود مقابل ولایت حق، مبارزه می‌کنند اگر چه پیروز میدان، حق است و وقتی ولایت حق آمد باطل نابود می‌شود.
 

امام جمعه دابودشت با بیان اینکه زمین هیچ‌گاه بدون حجت نمی‌ماند، تصریح کرد: ولایت اولیای الهی در همه عصرها و در همه مصرها وجود داشته و دارد، در عصر معاصر هم بعد از ۱۴ قرن بروز و ظهور اسلام و پس از غیبت آخرین ولی الهی و امام زمان (عج) تا زمانی که غیبت صغری بود نواب خاص و در زمان غیبت کبری هم عالمان ربانی و معتمدان و بزرگان دین شرفیاب به محضر ایشان شده و مراجع تقلید عظام متولی احکام دینی نظام اسلامی هستند.


حجت‌الاسلام تقی‌زاده آملی با اشاره به اینکه نبی مکرم اسلام در روایتی به سلمان فارسی از قیام مردم ایران و انقلاب عزت آفرین به رهبریت امام خمینی (ره) مژده دادند، تصریح کرد: با عنایت امام زمان (عج) و درایت امام راحل و حمایت علماء و مردم شریف، حکومت 2 هزار و 500 ساله پهلوی ساقط شد و انقلاب جمهوری اسلامی ایران به بار نشست.

 

وی با اعلام اینکه پیرو آیه آیت الکرسی، ظلمت به سوی نور هدایت و مردم از منجلاب بی‌تدبیری طاغوت زمان نجات می‌یابند، یادآور شد: مدیریت حکومت به امامت امام راحل به پیروزی حق علیه باطل مبدل شد و فرشته زمان با کنار زدن دیو زمان به نجات مردم مظلوم و ستمدیده ایران آمد و پس از تحمل سال‌ها اسارت، تبعید، شکنجه و سختی‌ها کام ملت ایران را با حضورشان شیرین و جشن بزرگ پیروزی انقلاب را برگزار کرد.


امام جمعه دابودشت ادامه داد: حال بعد از نزدیک به اربعین پیروزی انقلاب که عدد اربعین عدد مقدسی است، خلف صالح امام راحل، رهبری انقلاب و ولی امر مسلمانان، امام خامنه‌ای نیز در امتداد اهداف بلند و والای انقلاب و در مسیر رفعت آن قدم‌های بزرگی برداشت.


این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه به برکت خون شهیدان ایران اسلامی که یک زمانی سلاطینش مزدور غربی‌ها بودند، امروز به یک ابرقدرت اسلامی تبدیل شد، خاطرنشان کرد: یک روزی ایران حتی در امور طبابت و پزشکی اقلام خود را وارد می‌کرد و بهترین تکنیسین‌های ما انبار‌دار غربی‌ها در کشور بودند اما امروز در همه علوم و فنون ما سربلند و پیروز هستیم.

حجت‌الاسلام تقی‌زاده به دیگر پیشرفت‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: چه در انرژی هسته‌ای و نانو و چه در اداوت نظامی و موشک‌های بالستیک از پیشرفت‌های خوبی برخوردار بودیم و از همه مهم‌تر مدافع مقاومت هستیم که خار چشم دشمنان قسم خورده نظام شده و آنها را به زانو در آوردیم و به برکت سپاه پاسداران شجره خبیثه ملعونه داعش را با وعده صادق سرباز ولایت به هلاکت رساندیم.


وی به رسالت مهم آموزش‌ و پرورش در تربیت نیروهای انقلابی، شجاع، مدیر و مدبر اشاره کرد و افزود: پرورش روح فرزندان از جمله رسالت بزرگ معلمان است تا فرزندان‌مان فرشته خو و فرشته خصال باشند و دیو درون خود را نابود کرده و به مبارزه شیطان درون برآیند و به چهره‌ای انقلابی و ولایی تبدیل شوند.


امام جمعه دابودشت در پایان با اشاره به فرمایش امام راحل که فرمودند انقلاب‌ ما انفجار نور بود، خاطرنشان کرد: ما این انفجار نور و صدور انقلاب‌مان را در عرصه بین‌الملل و به‌عنوان یک کشور ابرقدرت جهانی به عینه دیدیم و به فضل خدا دشمن نابود می‌شود و مرگ‌شان را در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال مثل همیشه رقم می‌زنیم.
 

 


 

 

کد مطلب: MTY0ODA5
 

 
کیمیا سامانه