رییس جمعیت هلال احمر آمل:

30 پرسنل هلال احمر آمل در حال خدمت رسانی به مردم / کمک رسانی به 50 خودرو گرفتارشده در برف

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۰۸ / بهمن / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
پایگاه های امداد ونجات جاده ای کهرود، پلور، رینه برای امدادرسانی به حادثه دیدگان جاده ای در آماده باش کامل هستند.
30 پرسنل هلال احمر آمل در حال خدمت رسانی به مردم / کمک رسانی به 50 خودرو گرفتارشده در برف
 

به گزارش سفیر هراز،جمشید نیکزاد در گفت و گو با خبرنگار سفیرهراز با بیان اینکه 30 نفر از هلال احمر در محور هراز در حال خدمت رسانی به مردم هستند، گفت: 4 دستگاه آمبولانس، 2 دستگاه ست هیدرولیک و 1 دستگاه تویوتا کمک دار در محور هراز حاضر هستند
وی  در خصوص اقدامات هلال احمر در دو روز اخیر گفت: از عصرشنبه عوامل هلال احمر آمل  برای حدود ۵۰ خودرو که در برف گرفتار شده بودند زنجیرچرخ بستند و همچنین  چهارخانوار نیز در پایگاه امداد جاده ای جمعیت هلال احمر در پلور اسکان یافتند.
این مسئول ادامه داد: از روز گذشته به علت بارش برف جاده هراز بسته شد که با اقدامات خوب ادارات ذی ربط در حال حاضر جاده باز است و تردد ادامه دارد.
وی اظهار داشت: با کمک بخشداری لاریجان و اداره راهداری و حمل و نقل لاریجان بیش از 200 خودرو که به علت بسته بودن جاده هراز توقف کرده بودند از این جاده تخلیه شدند.
نیکزاد گفت: عوامل  جمعیت هلال احمردر همه حال در این محور حضور دارند و در چنین شرایط بحرانی تیم پشتیبانی از آمل به این محور ارسال می شود.
رییس جمعیت هلال احمر آمل گفت: پایگاه های امداد ونجات جاده ای  کهرود، پلور، رینه  برای امدادرسانی به حادثه دیدگان جاده ای در آماده باش کامل هستند.
وی تاکید کرد: کسانی که قصد تردد در محور هراز را دارند حتما از زنجیر چرخ استفاده کنند و لباس گرم به همراه داشته باشند.
نیکزاد افزود: در پایگاه های جمعیت هلال احمر پتو و آب معدنی و مواد غذایی به اندازه کافی موجود است و مشکلی از این بابت وجود ندارد.
این مسئول افزود: امیدواریم فردا شرایط آب و هوایی بهتر شود اما در هر شرایطی هلال احمر آماده خدمت رسانی در محور هراز است

 


 

 

کد مطلب: MTY0Njc4
 

 
کیمیا سامانه