بخشدار لاریجان خبر داد:

برف منطقه لاریجان را سفیدپوش کرد/ آماده‌باش کلیه ادارات و دهیاری‌ها تا سه شنبه

تاریخ انتشار : شنبه - ۰۷ / بهمن / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
بخشدار لاریجان گفت: کلیه دهیاران، ادارات راهداری، حمل و نقل جاده‌ای، برق، پلیس راه و ادارات مرتبط تا روز سه شنبه در حالت آماده‌باش هستند.
برف منطقه لاریجان را سفیدپوش کرد/ آماده‌باش کلیه ادارات و دهیاری‌ها تا سه شنبه
 

رضا مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه بارش برف از بعدازظهر امروز در منطقه لاریجان آغاز و کلیه روستاهای این منطقه را سفیدپوش کرد، افزود: ارتفاع برف در پایین دست 5 سانتیمتر و در بالا دست بیش از 30 سانتیمتر است.


وی با اشاره به اینکه کلیه راه‌های روستایی و جاده هراز باز است و مشکلی بابت تردد ماشین وجود ندارد، اظهار کرد: مشکل سوخت در منطقه وجود ندارد و تاکنون برای تامین و توزیع سوخت با هیچ مشکی روبرونبودیم همچنین با دهیاران لاریجان هر ساعت در تماس هستیم تا در صورت نیاز، سوخت ارسال شود.


بخشدار لاریجان ادامه داد: کلیه دهیاران، ادارات راهداری، حمل و نقل جاده‌ای، برق، پلیس راه و ادارات مرتبط تا روز سه شنبه در حالت آماده‌باش هستند.

 

مقدم با عنوان اینکه فردا، یکشنبه درباره تعطیلی یا باز بودن مدارس تصمیم گیری می‌شود، یادآور شد: در حال حاضر مدارس لاریجان باز است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: مسافران باید تجهیزات زمستانی، زنجیرچرخ و وسایل گرمایشی را به همراه داشتنه باشند و از سبقت و سرعت غیرمجاز بپرهیزند.

 


 

 

کد مطلب: MTY0NjU2
 

 
کیمیا سامانه