خط قرمز کمال روی حرف‌های برانکو

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۰۳ / بهمن / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
کامیابی نیا که به دنبال دستیابی به لیست حضور در تیم ملی در جام جهانی روسیه بود، اکنون کار سخت‌تری پیش روی خود می‌بیند.
 

به گزارش سفیر هراز،هافبک دفاعی پرسپولیس که بعد از مصدومیت در رفتگی کتف در دیدار مقابل سیاه جامگان و بعد از آن لخویا زیر تیغ عمل جراحی رفت و به واسطه آن چند هفته‌ای دور از میادین بود، رفته رفته توانست به فرم بدنی و فنی مدنظر کادرفنی دست یابد.


او که خصوصا طی 10 دیدار اخیر یکی از ستاره‌های اصلی پرسپولیس محسوب می‌شد، بار دیگر دچار بدشانسی شده و در پایان تمرین این تیم و در زمان حضور در استخر در زمان دایو دچار مصدومیت دوباره از ناحیه کتف شد.


این بازیکن بعد از پشت سر گذاشتن مراقبت‌های اولیه و تمرینات اختصاصی، از امروز در کنار کادرپزشکی پرسپولیس تمرینات خود را پی گرفته تا بتواند در فرصت کوتاه باقیمانده برخلاف صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ همچنان شانس بزرگ حضور در روسیه را برای خود حفظ کند. برانکو ضمن انتقاد از بازیکن ملی‌پوش تیمش بابت اینکه این مصدومیت باعث خواهد شد تا او جام جهانی را از دست بدهد واکنش نشان داده بود. با این حال کامیابی نیا که اکنون تنها دو ماه فرصت پیش روی خود می‌بیند که بتواند در لیست نهایی تیم ملی حضور یابد باید هر چه زودتر با تمرینات و دستیابی به آمادگی دو هفته قبل خود روی حضور در روسیه حساب باز کند. باید دید او قادر خواهد بود با روحیه جنگندگی بالای خود برخلاف صحبت‌های سرمربی‌اش ضمن دستیابی به این آمادگی بار دیگر در اردوی تیم ملی نیز حضور یابد یا خیر.

 


 

 

کد مطلب: MTY0NTgy
 

 
کیمیا سامانه