آمار عجیب و غریب بازیکن جدید استقلال

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۰۱ / بهمن / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
مهاجم جدید استقلال امروز وارد تهران شد. او اهل کشور آفریقایی گینه نو است و ۲۹ سال دارد. او از امروز در تمرینات تیم استقلال شرکت می‌کند.
 

به گزارش سفیر هراز، بازیکنی خارجی به عنوان مهاجم استقلال وارد ایران شد که فعالیت‌های فوتبالی او در دو سال گذشته در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

 
مهاجم جدید استقلال امروز وارد تهران شد. او اهل کشور آفریقایی گینه نو است و ۲۹ سال دارد. او از امروز در تمرینات تیم استقلال شرکت می‌کند.

گومز پینتو از سال ۲۰۱۵ در تیم ریو اوه در لیگ برتر پرتغال بازی می‌کرده که در این تیم اصلا آمار موفقی از خود به ثبت نرسانده است و در ۴۲ بازی تنها ۴ گل زده است.

این مهاجم ۲۹ ساله سابقه بازی در تیم‌های زیر ۲۰ و ۲۱ ساله‌های پرتغال را دارد و در این تیم‌ها در مجموع موفق شده در ۲۵ بازی ۸ گل بزند که البته این موضوع برای سال‌های دور است.

البته فعالیت‌های فوتبالی این فوتبالیست آنقدر مبهم است که درباره او اخبار دیگری هم به گوش می‌رسد. گفته می‌شود از فعالیت این بازیکن از سال ۲۰۱۶ به بعد خبری در دسترس نیست! مدتی هم را در باشگاه‌هایی از رومانی و جمهوری آذربایجان بازی کرده. اما هر چه هست به نظر می‌رسد او از ژانویه سال گذشته نه بازی کرده نه برای تیمی گلی به ثمر رسانده است. واقعا شفر بر چه اساس و منطقی این فوتبالیست را به ایران دعوت کرده است تا در یکی از پرطرفدارترین تیم‌های ایرانی به میدان برود؟

به هر حال خرید استقلال خرید مطمئنی نیست. شاید بتواند در بهترین حالت یک بازیکن معمولی برای استقلال باشد، شاید هم مثل ده‌ها بازیکن خارجی دیگر که در لیگ برتر ایران بازی کرده اند مدتی بعد از ایران برود و برای دریافت مطالباتش شکایت به فیفا ببرد!

 


 

 

کد مطلب: MTY0NTMw
 

 
کیمیا سامانه