فرمانده انتظامی آمل:

دستگیری سارقان منزل با 4 فقره سرقت در آمل

تاریخ انتشار : شنبه - ۳۰ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری سارقان منزل در آمل خبر داد و گفت: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های پلیسی به 4 فقره سرقت منزل در سطح شهرستان آمل اقرار کردند.
دستگیری سارقان منزل با 4 فقره سرقت در آمل
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سرهنگ نعمت‌الله آزادی با اشاره به بررسی ویژه وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان آمل توسط ماموران انتظامی این شهرستان، گفت: پس از چند روز کار اطلاعاتی و انجام تحقیقات پلیسی ماموران انتظامی پاسگاه انتظامی دابودشت موفق به شناسایی یک باند سرقت منزل در این حوزه استحفاظی شدند.

 

وی با بیان اینکه متهمان در حین ارتکاب جرم دستگیر شد، اظهار کرد: ماموران در عملیاتی ضربتی و غافل‌گیرانه متهمان را حین سرقت منزلی دستگیر و خودرو آنها را متوقف کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های پلیسی تاکنون به 4 فقره سرقت منزل در سطح شهرستان اقرار کردند.

 

سرهنگ آزادی در پایان با اشاره به اینکه شهروندان حتی الامکان از نگهداری وجه نقد، اشیا قیمتی و اسناد و مدارک در منزل خودداری کنند، تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه رفت و آمد مشکوک خودرو‌ها و افراد ناشناس به ویژه در ساعات پایانی شب، موضوع را سریعا از طریق تلفن 110 با پلیس در میان بگذارند.

 


 

 

کد مطلب: MTY0NTEy
 

 
کیمیا سامانه