افتتاح اتاق ملاقات فرزندان اورژانس اجتماعی در آمل/ مکانی برای ملاقات فرزندان طلاق با پدر و مادر

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۶ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
اتاق ملاقات فرزندان اورژانس اجتماعی آمل با هدف مکانی برای ملاقات فرزندان طلاق با پدر و مادر خود افتتاح شد.
افتتاح اتاق ملاقات فرزندان اورژانس اجتماعی در آمل/ مکانی برای ملاقات فرزندان طلاق با پدر و مادر
 

به گزارش سفیر هراز، حجت‌الاسلام فضل الله سیفی در مراسم افتتاح اتاق ملاقات فرزندان اورژانس اجتماعی آمل با بیان اینکه بهزیستی باید زیستن بهتر را در جامعه فراهم کند، یادآور شد: یکی از اقداماتی که در این راستا انجام شد ارسال پرونده‌های طلاق به بهزیستی است تا به صورت کارشناسی مورد ارزیابی قرار گیرد.


وی با قدردانی از بهزیستی آمل بابت توجه به فرزندان طلاق، تصریح کرد: برخی از فرزندان طلاق که باید ساعاتی در کنار پدر و برخی ساعات در کنار مادر خود باشند درست است که در رای نمی‌آید ولی دادگستری و محیط انتظامی محیط مناسبی برای این امر نیست و تصمیم گرفته شد این امر در بهزیستی انجام شود و این مکان با کمک بهزیستی و شهرداری تهیه شد.

 

رییس دادگستری شهرستان آمل افزود: بهزیستی مسئولیتی در قبال نگهداری فرزندان در نبود والدین ندارد و انتقال فرزندان در اورژانس اجتماعی باید با حضور پدر و مادر انجام شود البته بدیهی است محیط انتظامی عامل بازدارندگی دارد ولی در محیط بهزیستی ممکن است افراد بخواهند خود را تخلیه کنند بنابراین نیاز به حفظ امنیت وجود دارد.


وی با توجه به کمبود سرباز وظیفه متذکر شد: یک نیرو حدالامکان در اورژانس اجتماعی باید استقرار یابد.


سیفی در پایان با اشاره به اینکه هم ما و هم بهزیستی با افراد معلول سر و کار داریم، خاطرنشان کرد: امیدواریم جامعه به جایی برسد که این بحران‌ها را نداشته باشیم.

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTY0NDQ0
 

 
کیمیا سامانه