فرمانده انتظامی آمل:

باند جعل اسناد و مدارک دولتی در آمل به دام پلیس افتاد

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۵ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی آمل از دستگیری باند سه نفره جعل اسناد و مدارک دولتی در شهرستان آمل خبر داد.
باند جعل اسناد و مدارک دولتی در آمل به دام پلیس افتاد
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سرهنگ نعمت‌الله آزادی از دستگیری باند جعل اسناد و مدارک دولتی در شهرستان آمل خبر داد و گفت: پس از دریافت خبری مبنی بر فعالیت باند سه نفره جعل اسناد و مدارک دولتی در شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

 

وی در ادامه اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از هماهنگی‌های قضائی با بررسی همه جانبه و انجام تحقیقات پلیسی طی یک عملیات غافلگیرانه متهمان را که در منزلی ویلایی یکی از روستاهای آمل سکونت داشتند، دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی آمل با اشاره به کشف اسناد و مدارک جعلی در مخفیگاه متهمان، تصریح کرد: ماموران در بازدید از مخفیگاه این متهمان مقادیر قابل توجهی اسناد و مدارک جعل هویتی، تعدادی مهر ادارات دولتی و ابزار و آلات جعل از جمله پرینتر، اسکنر و .... به همراه تجهیزات و ادوات جعل مهر و .... کشف کردند.

 

سرهنگ آزادی با بیان اینکه متهمان در بازجوئی‌ها به کلاهبرداری به شیوه جعل اسناد و مدارک و اغفال شهروندان با وعده تبدیل اسناد عادی به اسناد رسمی اعتراف کردند، افزود: این افراد پس از تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی طی حکمی از سوی مرجع قضائی روانه زندان شدند.

 


 

 

کد مطلب: MTY0NDIx
 

 
کیمیا سامانه