ثبات قیمت گوشت در بازار مازندران

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۶ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران با بیان اینکه قیمت گوشت در بازار فعلی مازندران از ثبات قیمت برخوردار است، گفت: این ثبات قیمت، به‌دلیل رکود فعلی بازار و کاهش تقاضا است که به کاهش قدرت خرید مردم بر می‌گردد.
 

به گزارش سفیر هراز،

خوشبختانه در کنار نوسانات قیمتی انواع کالاها و اقلام ضروری مردم طی سال‌جاری، قیمت گوشت در بازار از نوسانات کم‌شیبی برخوردار بود.

علی‌اصغر ملکی طی گفت‌وگویی از ثبات قیمت گوشت در ماه‌های گذشته و تأمین کامل نیاز بازار خبر داد.

وی قیمت دام زنده را کیلویی 15 هزار و 500 الی 16 هزار و 500 تومان، گوشت گوسفند در کشتارگاه بین 36 تا 37 هزار تومان به مغازه‌دار و 39 تا 40 هزار تومان به مصرف‌کننده اعلام کرد.

رئیس اتحادیه توزیع‌کنندگان گوشت گوسفندی، عرضه گوشت گوسفند را برای تأمین نیاز بازار متناسب دانست و اظهار کرد: روزانه 8 تا 9 هزار رأس دام داخلی برای تأمین نیاز گوشت گوسفند در استان تهران ذبح می‌شود.

ملکی با اشاره به ادامه واردات 60 تا 80 هزار تنی گوشت گوسفند، اذعان کرد: ثبات در قیمت گوشت گوسفند در بازار ادامه خواهد داشت.

عبدالرحیم قاسمی نیز در این خصوص به خبرنگار بلاغ گفت: قیمت گوشت در بازار فعلی مازندران از ثبات قیمت برخوردار است.

وی افزود: هم اکنون رکود خاصی بر بازار گوشت حاکم است، هیچ کمبودی وجود ندارد و با مشکلی در این زمینه مواجه نیستیم.

رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران اظهار کرد: این ثبات قیمت، به‌دلیل رکود فعلی بازار و کاهش تقاضا است که به کاهش قدرت خرید مردم برمی‌گردد.

قاسمی خاطرنشان کرد: قیمت فعلی بازار گوشت گوسفندی در مازندران، 36 تا 38 هزار تومان و قیمت گوشت گاوی 37 تا 40 هزار تومان است.

رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران در پایان اذعان کرد: در شهرستان ساری روزانه 150 رأس دام برای گوشت گوسفند و 20 تا 25 رأس دام برای گوشت گاوی، در کشتارگاه‌ها ذبح می‌شود.

به گزارش بلاغ، باید منتطر ماند و دید که این ثبات تا بازار شب عید تداوم خواهد داشت یا خیر؟!

 


 

 

کد مطلب: MTY0NDI1
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه