با استعفای نکونام موافقت شد

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۵ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
مالک باشگاه خونه به خونه بابل از پذیرش استعفای جواد نکونام و انتخاب سرمربی جدید حداکثر تا امشب خبر داد.
 

به گزارش سفیر هراز،

حسن زاده، مالک باشگاه خونه به خونه بابل گفت: با وجود دلخوری هایی که فوتبالدوستان بابلی بابت تعطیلی تمرین تیم و غیبت نکونام در تمرینات از این مربی داشتند و از آنجایی که باشگاه استعفای او را قبول نکرده بود، تا دیروز امیدوار بودیم نکونام به بابل برگردد و خونه به خونه را در بازی یکشنبه همراهی کند؛ اما ایشان حتی برای بازی هم به بابل نیامد و امروز هم به شهر ما مراجعه نکرد و حتی یک تماس تلفنی را هم از ما دریغ کرد.

 

وی ادامه داد: دیشب تا ساعت دوازده با خانبان در تماس بودم اما باز هم نکونام به ما جواب مثبت نداد. حالا که روی خواسته خود پافشاری می کند، ما هم صبح امروز با استعفای او موافقت کردیم.

مالک خونه به خونه تاکید کرد: از مهران نجفی، پیروز جغتاپور، رضا تقوی و مهران برزگر که دیروز زحمت هدایت تیم را کشیدند و از تمام بازیکنان باغیرت خونه به خونه بابل قدردانی می کنیم. این کادرفنی با قدرت به کار خود ادامه می دهد و فقط یک سرمربی جدید به اتفاق یک دستیار به جمع آنها اضافه می شوند که حداکثر تا امشب سرمربی جدید معرفی خواهد شد.
وی همچنین درمورد دستیاران نکونام در خونه به خونه نیز خاطرنشان کرد: برای مهدی هاشمی نسب، یوسو، خانبان، غبیشاوی و تمام همکاران نکونام آرزوی موفقیت دارم.

 


 

 

کد مطلب: MTY0NDA4
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه