دستگیری شکارچیان غیرمجاز در نوشهر،آمل ،بابل ،ساری و گلوگاه

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۴ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
مامورین یگان حفاظت محیط زیست درحین گشت و کنترل شبانه روزی در شهرهای نوشهر،آمل ،بابل ،ساری و گلوگاه23 شکارچی غیرمجاز را به همراه 27 قبضه سلاح شکاری ،سه راس کل وبز ،بیش از 50قطعه پرنده دستگیر و48 رشته دام هوایی را جمع آوری کردند.
 

به گزارش سفیر هراز،

مامورین یگان حفاظت محیط زیست آمل با داشتن حکم قضایی در بازرسی از منزل  دوشکارچی  غیرمجاز در این شهرستان  یک قبضه سلاح شکاری ، لاشه سه راس کل و بز به همراه جمجمه یک راس کل و یک تخته پوست شکار کشف وضبط کردند.

درماموریت دیگری ،مامورین یگان حفاظت محیط زیست آمل سه شکارچی غیرمجاز را به همراه 3 قبضه سلاح شکاری دستگیر و 18 رشته دام هوایی را جمع آوری و۱۰ جایگاه استقرار شکارچیان را تخریب و 4 قطعه پرنده گرفتار در دام هوایی را رهاسازی کردند.

در بابل مامورین یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان در حین گشت زنی درمنطقه شیردارکلا بابلکنار  و مناطق دشتی و جنگلی بابلکنار از 15 شکارچی غیرمجاز 15 قبضه سلاح شکاری به همراه  12 قطعه توکا و 3 قطعه دارکوب کشف وضبط کردند.

همچنین مامورین یگان این شهرستان در در اجرای طرح ایست بازرسی شبانه مسیر جاده فیروزجاه بندپی شرقی با حضور دادرس قضایی بندپی 4 قبضه سلاح شکاری به همراه  ۱۸ قطعه توکا و۱۵ قطعه سهره جنگلی  و تعدادی فشنگ از متخلفین کشف و ضبط کردند.

مامورین یگان حفاظت محیط زیست ساری درحین گشت وکنترل درحوزه استحفاظی خود از یک شکارچی غیرمجاز یک قبضه سلاح شکاری کشف وضبط و در دو ماموریت دیگر 30 رشته دام هوایی را از آب بندان های این شهرستان جمع آوری کردند.

مامورین یگان حفاظت  محیط زیست نوشهر در منطقه جنگلی لیره سرا و کجور واقع در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی موفق به دستگیری 3 نفر متخلف شروع به شکار به همراه 2قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ شدند.

درگلوگاه نیز مامورین یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان از یک شکارچی غیرمجاز یک قبضه سلاح شکاری و 11 قطعه مرغابی کشف و ضبط کردند.

متخلفین باتشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

 


 

 

کد مطلب: MTY0Mzg3
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه