مرکز تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در آمل پشتوانه‌ای برای کشاورزان

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۰ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
مرکز بین‌المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران با کار مضاعف 6 دستگاه کانکس جهت کمک به زلزله‌زدگان اعزام کرد.
مرکز تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در آمل پشتوانه‌ای برای کشاورزان
 

به گزارش سفیر هراز،سید جعفر رسولی با بیان اینکه مردم آمل به‌صورت خودجوش در سومین روز حادثه زلزله غرب کشور 15 کامیون اقلام مورد نیاز اهدا کردند، متذکر شد: با حضور خیرین که در ساعات اولیه حادثه در فرمانداری کنار ما بودند، توانسته‌ایم از این امتحان الهی سربلند بیرون بیاییم و همانا خدمت به هم‌نوع یک عبادت است.

 

وی با تشکر از مجموعه تجارت بین‌المللی برنج آمل در مشارکت این اقدام خداپسندانه، خاطرنشان کرد: این مجموعه بزرگ با کار مضاعف 6 دستگاه کانکس جهت کمک به زلزله‌زدگان اعزام کرد.

 

فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه بحث اشتغال از دغدغه مهم جامعه است که مسئولین رسیدگی به آن را در اولویت کار خود قرار دادند، گفت: تمام هم و غم مقام معظم رهبری، رئیس‌جمهور و استاندار در ارتباط با مراکزی که شغل ایجاد می‌کنند است و کسانی‌ که این اقدام خداپسندانه را انجام می‌دهند قدمی بسیار بزرگ برای کشور می‌گیرند.

 

رسولی، آمل را بیش‌ترین سطح زیرکشت در مازندران و رتبه اول در حوزه آبریز هراز با 38 هزار هکتار زمین کشاورزی دانست و افزود: مرکز بین‌المللی برنج جزء اولین پایانه برنج کشور است که در آمل در حال احداث است و پیشرفت فیزیکی خوبی را شاهد هستیم.

 

وی با اعلام اینکه ساخت این مرکز برای کشاورزان باتوجه به اینکه خودم کشاورز و کشاورز زاده هستم احساس امنیت ایجاد می‌کند، یادآور شد: در بحث فروش که مشکل عده کثیری از کشاورزان شهرستان و نه تنها آمل بلکه سطح استان است این مرکز تأثیر بسزایی دارد و کشاورز دیگر دغدغه فکری برای فروش محصولات خود را ندارد.

 

معاون استاندار مازندران به رنج کشاورزان و دغدغه فروش محصول برنج از ابتدای شروع فصل کشاورزی و زمان برداشت اشاره کرد و گفت: این مرکز می‌تواند پشتوانه‌ای برای کشاورزان باشد و دولت می‌تواند روی آن حساب جداگانه‌ای باز کند و این اقدام ضامن تولید پایدار و پشتوانه صادرات برنج است.

 


 

 

کد مطلب: MTY0MzM0
 

 
کیمیا سامانه