خط قرمز نهادهای نظارتی روی گرین‌کارتی‌ها/ ورود به کمیته ممنوع!

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۸ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
هشدارهای جدی نهادهای نظارتی درباره ورود افراد دارای گرین کارت به کمیته ملی المپیک سبب طرح ممنوعیت‌هایی برای حضور آنان در این کمیته شد.
 

به گزارش سفیر هراز،

در فاصله کوتاهی که به برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک باقی مانده ورود نهادهای نظارتی در خصوص دوشغله‌ها، بازنشسته‌ها و همین طور افرادی که گرین‌کارت دارند بیشتر محسوس است.

یکی از مواردی که اخیراً نهادهای نظارتی به آن ورود داشته و حتی باعث شده تا برخی انصرافشان را از نامزدی اعلام کنند و یا اصلا ورودی به انتخابات کمیته ملی المپیک نداشته باشند بحث افرادی است که گرین‌کارت دارند.

هشدار نهادهای نظارتی در این خصوص باعث شد تا 2 نامزد انصراف دهند و یکی از اعضای مجمع که پیش از این در انتخابات کمیته ملی المپیک حضور داشته برای دوره جدید اصلا ورودی نداشته باشد. البته هنوز مشخص نیست انصراف این افراد به منزله حذف آنها از مجمع انتخاباتی است یا خیر؟

ستاد نظارت بر انتخابات کمیته ملی المپیک در حالی تشکیل شد که ابهاماتی در خصوص این کمیته نیز وجود داشت. چرا که اعضای این ستاد را اعضای هیات اجرایی و کمیته ملی المپیک تشکیل می‌دهند و همین موضوع نیز خود ابهام‌ برانگیز است.

با توجه به اینکه نهادهای نظارتی با ارسال نامه‌ای به کمیته ملی المپیک در خصوص نامزدی برخی از افراد هشدار داده بودند، اخیرا نیز ورودی به بحث دبیر کلی داشته‌اند. هشدار نهادهای نظارتی در خصوص ممنوع‌الخروج برخی از افراد باعث شده تا احتمال کناره‌گیری یکی از نامزدها در چند روز آینده وجود داشته باشد.

انتخابات کمیته ملی المپیک 25 دی‌ماه برگزار می‌شود که شب گذشته محمود مشحون و هادی ساعی از انتخابات انصراف دادند. براین اساس 28 نفر برای پست هیات رئیه و هیات اجرایی تلاش می‌کنند.

 


 

 

کد مطلب: MTY0Mjg3
 

 
کیمیا سامانه