سیلی محکم نهم دی بر چهره منفور دشمنان بیرونی و پیاده نظام داخلی

تاریخ انتشار : جمعه - ۰۸ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
چهره نفاق عاملین فتنه آشکار و چنین شد که مردم به ندای مولا و مقتدایشان پاسخ مثبت داده و حماسه نهم دی را خلق و حقانیت اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه را اثبات کنند.
سیلی محکم نهم دی بر چهره منفور دشمنان بیرونی و پیاده نظام داخلی
 

به گزارش سفیر هراز، 9 دی روز بصیرت امت وقت‌شناس و قدرشناس ایران اسلامی در تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب و پیوند وصف ناشدنی ملت شریف با ولایت در مهار فتنه برای اذهان جهانیان زنده خواهد ماند.


ملت بیدار و ولایت‌مدار کشور امام زمان (عج) جمهوری‌ اسلامی ایران در نهم دی فریاد زد و به استکبار و ایادی متوهم سرسپرده داخلی، که ما را از چه می‌ترسانید؛ حدیث امام صادق (ع) را مجـددا روایت کردند: "خدا را شکر می‌کنیم که دشمنان ما را از احمق‌ها آفرید، امت عاشورایی که از "رهنمود های حکیمانه و امام فرزانه مقام عظمی ولایت" بهره می‌گیرد، از ارزش‌های الهی انقلاب عقب‌نشینی نخواهد کرد و اجازه نمی‌دهد واقعه کربلا تکرار شود امامت و ولایت را از ما بگیرند، دیگر به هیچ عنوان اجازه نخواهند داد تاریخ تکرار شود!

 

نه صلح امام حسن (ع) و نه عاشورای امام حسین (ع) و با هوشیاری کامل به هیچ قیمتی از حریم ولایت خـارج نمی‌شوند با اعتقاد کامل به این واقعیت که لبیک یا خامنه‌ای لبیک یاحسین است.

 

در زمستان88، شاهد آن بودیم دشمن با کمک رسانه‌های دست نشانده ‌و پیاده نظام داخلی چگونه حمله خود را به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه خصوصا اعتقادات و مقدسات اسلامی آغاز کرد و امید داشت پایان اصل ولایت‌فقیه را با شعار مرگ به نتیجه برساند این مردم دریافتند خواص بی‌بصیرت مردود و باطل هستند حال می‌خواهد نخسـت وزیر امام بوده باشند یا هر شخص دیگر، برای ملت شهید داده از همه چیز مهم‌تر، هدایت و حرکت در صـراط مستقیم همان راهی که امام خمینی (ره) و جانشین شایسته ایشان ترسیم کردند.

 

هدف نظام اسلامی استمرار نور مبین نائب امام‌زمان است و وقتی پای دین و علی‌الخصوص شهید راه دین (امام حسین (ع) وسط بیافتد؛ گوش به فرمان قلب ولایت‌مدار خود به صورت خودکار و هدفمند عمل می‌کنند و هیچ‌گاه منتظر اعلامیه و اطلاعیه هیچ ارگانی نخواهند ماند ملت ایران تاریخ تلخ "نوشیدن زهر توسط امام راحلشان" را تجربه کرده و فراموش نمی‌کنند و به‌هیچ وجه اجازه تکرار تاریخ را نخواهند داد.

 

اگر در آن روز شوم مدیریت و رهبری هوشمندانه حضرت امام خامنه‌ای به‌عنوان هدیه الهی بهره نمی‌بردیم چه بلایی بر سر حکومت اسلامی می‌آمد!


آیا می‌توان فراموش کرد افرادی را که خود را یار امام می‌دانستند با بیانیه‌ها و عملکرد ناثوابشان هیزم در آتش فتنه می‌ریختند و می‌گفتند «حالا که ما نیستیم پس چه بهتر که نظام هم باشد»، این گفته‌ها و پشت‌کردن به اصول انقلاب ملت را آگاه و بصیر کرد.

 

تا چهره نفاق عاملین فتنه آشکار شود چنین شد مردم به ندای مولا و مقتدایشان پاسخ مثبت داده و حماسه نهم دی را خلق و حقانیت اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه را اثبات کنند و خود را برای فتنه‌های پیچیده‌تر تا ظهور حضرت امام عصر(عج) آماده کنند تا با بهره‌گیری از لطف پروردگار و خون شهدا دروغ‌گویی‌ها و عوام فریبی‌ها و ادعاهای قانون‌گرایی و خط امامی بودن سران فتنه و افشاء چهره خیانت‌کاران و حماسه عزتم‌ندانه ملت  و حقانیت ولایت در زمان غبارآلود برای آیندگان روشن باشد.

 

سیلی محکم نهم دی بر چهره منفور دشمنان بیرونی و پیاده نظام داخلی دشمن به‌ویژه متوهمین گمراه، حامل این پیام از ملتی بود که با بذل جان و مال و زندگی خود هزاران شهید و شهیده و جانباز را تقدیم اسلام و انقلاب کرد و ثابت کرد مرگ بر سـاکتین و شایعـت و بایعـت و تابعـت علی فتنه , تا به استکبار بفهماند هر که در سر به فکر نابودی انقلاب و ارزش‌های آن باشد، هلاک و به خاک مذلت خواهد افتاد اگر در عاشورای 61 هجری؛ مـردم بی‌بصیرت دو خورشید در آسمان دیدند ! ملت بصیر و حماسه‌ساز ایران؛ تحـت لوای خورشید ولایت؛ آبروی نخ نمای تمام ساکتین، ناکثین و مارقین را به حراج می‌گزارند و بر سر نیـزه میزنند.


پیوند عمیق با یگانه دوران ولی امر مسلمین جهان، کشور را از گذرگاه‌های حساس در طول انقلاب عبور داده و سبب الگو پذیری انقلاب در منطقه و جهان شده است.


کوچه نفاق کوچه کم ترددی است و از مردم خالی‌ است و اهل نفاق جز سایه‌های هولناک خود یاری ندارد.


دشمن این پیام را دریافت کرد و پیوند ناگسستنی ملت بصیر و مالک اشترهای علی زمان تا انقلاب مهدی (عج) ادامه خواهد داشت انشاالله.

 

/عباس اقوامی آملی

 


 

 

کد مطلب: MTY0MDk3
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه