سردار میرشکار:

فتنه ۸۸ حاصل پیوند نفوذی‌های داخلی و دشمنان خارجی/ تمام تلاش دشمن بدبین کردن مردم نسبت به کلیت نظام است

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۰۶ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
سردار میرشکار گفت: برنامه‌ریزی اصلی فتنه 88 از سوی استکبار جهانی انجام شد و ابزار آن توسط افراد نفوذی در جامعه خودمان که آلت دست دشمنان شدند قوت گرفت و مردم را در صحنه کشاندند.
فتنه ۸۸ حاصل پیوند نفوذی‌های داخلی و دشمنان خارجی/ تمام تلاش دشمن بدبین کردن مردم نسبت به کلیت نظام است
 

سردار علیجان میرشکار در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز، سال‌روز حماسه 9 دی را احیای انقلاب اسلا‌می‌ ایران دانست و اظهار کرد: 9 دی انقلاب سوم مردم با بصیرت ایران است که باید سال‌روز آن را به ملت ایران تبریک گفت.

 

وی فتنه 88 را نتیجه تلاش‌های دشمنان انقلاب عنوان کرد و افزود: برنامه‌ریزی‌های دشمن برای براندازی انقلاب و کوتاهی‌های ما در حراست از انقلاب اسلا‌می ‌باعث به وجود آمدن چنین فتنه‌ای شد.

 

یادگار هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه سنگ‌اندازی‌های دشمن همیشگی است، گفت: سنگ‌اندازی‌های دشمن از فردای پیروزی انقلاب اسلا‌می‌، زمانی که دریافتند گفتمان امام(ره) در حال جهانی شدن است، آغاز شد که یکی از نمونه‌های بارز آن جنگ هشت ساله دفاع مقدس بود که نشان‌ داد با جنگ سخت نمی‌توانند به اهداف خود دست پیدا کنند.

 

سردار میرشکار جنگ فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلا‌می ‌را در دهه دوم انقلاب پر رنگ‌تر عنوان کرد و گفت: پس از پایان جنگ سعی کردند لیبرالیسم بر هدایت جامعه تسلط و پر نقش شود، تکنوکرات‌ها بر سر کار آمدند، وضعیت جامعه را به سمت رفاه‌زدگی مهندسی و پیش‌بینی‌های خود را برای دهه‌های بعد پایه‌ریزی کردند.

 

این رزمنده دفاع مقدس، کوی دانشگاه را نتیجه فعالیت‌های یک دهه دشمنان اسلام بیان کرد و افزود: خواستند دانشجویان را از انقلاب دلسرد و نسبت به نظام بدبین کنند و بقبولانند که شرایط موجود مسیر حضرت امام(ره) نیست، از این رو سال 78 از بستر دانشگاه شروع کردند و کوی دانشگاه را به وجود آوردند که با بصیرت دانشجویان، هدایت رهبری و حمایت جامعه خنثی شد.

 

 وی با اشاره به اتاق فکرهای متعدد استکبار برای سرنگونی نظام، تصریح کرد: دشمن بررسی کرد که وقتی با جنگ تحمیلی و حتی در کوی دانشگاه نتوانست به انقلاب لطمه بزند از این رو بهترین بستر را در کل جامعه و در مقطع حساس که زمان انتخابات بود دید.

 

سردار میرشکار به وجود برخی احزاب و نفوذی‌ها به‌عنوان بستری برای فعالیت استکبار اشاره کرد و افزود: قبل از انتخابات 88 زمزمه‌هایی در داخل شروع شد که برخی احزاب و نفوذی‌ها ابزار این فعالیت‌ها شدند و با تحریک مردم، جامعه را در صحنه بیاورند، کلمه تقلب که کلید واژه‌های این فتنه بود و باید از زبان مسئولان نظام عنوان ‌می‌شد را چند ماه قبل از انتخابات، یکی از آقازاده‌ها در سفرهایش از انگلیس گرفت و از زبان پدرش اجرا شد.

 

یادگار هشت سال دفاع مقدس با اشاره به سخنان رهبری در 13 آبان سال 87، خاطرنشان کرد: در زمین دشمن بازی نکنید، اگر بازی کنید چه برنده شوید و چه بازنده در هر صورت بازنده هستید، شهریور 88 در دیدار با مجلس خبرگان به آقای ‌هاشمی‌رفسنجانی اشاره کرد و گفت من به این آقا گفتم که در زمین دشمن بازی نکنید که ‌هاشمی‌رفسنجانی سرشان را به‌عنوان تایید تکان دادند.

 

وی برنامه‌ریزی اصلی فتنه 88 را از سوی استکبار جهانی دانست و یادآور شد: ابزار آن توسط افراد نفوذی در جامعه خودمان قوت گرفت، افرادی چون کروبی و موسوی که آلت دست دشمنان شدند و مردم را در این صحنه کشاندند.

 

این رزمنده دفاع مقدس وضعیت اقتصادی و فشارهای تحریم را کدی برای این فتنه خواند و بیان کرد: یکی از نفوذی‌ها در سفارت آلمان برنامه‌ریزی ‌می‌کند که برای آوردن مردم در صحنه به فشار‌های اقتصادی بپردازید.

 

سردار میرشکار با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن در سال 98  و بیان اینکه تمام تلاش دشمن بدبین کردن مردم نسبت به کلیت نظام است، گفت: ماموریت عده‌ای برای اختلاس‌های بزرگ، فیش‌های نجو‌می‌، مسئولان نظام پاسخگوی مردم نباشند، اتفاق‌هایی چون حادثه قطار تبریز، آتش سوزی‌ها، حادثه کرمانشاه، نهادینه کردن در زلزله کرمانشاه که به نظام اطمینان نداشته باشید، کمک‌های مرد‌می ‌به دست زلزله زدگان نمی‌رسد و از این رو هنرپیشگان و چهره‌ها کمک‌های خود را به زلزله‌زدگان بدهند تا مردم از نظام خسته شوند و در سال 98 کلیت مردم در مقابل کلیت نظام قرار بگیرد.

 

وی با اشاره به سخنان رهبری در دیدار با نمایندگان خبرگان که فرمودند شماها باید از سه قوه مطالبه داشته باشید، تصریح کرد: مخاطب این سخن تمام مردم جامعه هستند و این مطالبه باید براساس نیازهای دنیا و آخرت مردم تامین شود و در مسیر گفتمان حضرت امام(ره) باشد.

 

یادگار هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه مردم را باید به سمت مطالبه‌گری کشاند، خاطر نشان کرد: مطالبه باید از قوه مقننه، مجریه و قضایی براساس پیاده شدن گفتمان و رسالت حضرت امام(ره) باشد تا حادثه  هشت ماه فتنه 88 رخ ندهد، نباید فتنه 88 شکل بگیرد تا حماسه 9 دی به وجود آید.

 

سردار میرشکار بدنه نظام را خادمان مردم خواند و اظهار کرد: اگر برای خدمت به مردم کوتاهی ‌می‌کنید، پیاده نظام دشمن هستید، باید برای جامعه فرهنگ سازی کنیم که اگر شخصی اشتباه کرد دلیل نمی‌شود که کل نظام را زیر سوال ببرند.

 

وی در پایان کوتاهی‌های افراد جامعه را باعث حرکتی چون فتنه 88 بیان کرد و یادآور شد:: به هر کسی رای ‌می‌دهیم باید روزی پاسخگو باشیم، چرا به رای دادنمان توجه نمی‌کنیم؛ نماینده‌ای که میلیاردی رای ‌می‌خرد و نسبت به حقوق پنج میلیونی خود اعتراض ‌می‌کند، نماینده‌ای که ‌می‌گوید انرژی را باید بالا ببرم و جهانی کنیم، تمام این‌ها نشان ‌می‌دهد که باید با بصیرت رای داد و اینامر را در جامعه نهادینه کرد.

 


 

 

کد مطلب: MTY0MDc5
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه