کی‌روش در راه سوچی

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۰۵ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
کارلوس کی‌روش در سال جاری سفری به روسیه خواهد داشت.
 

به گزارش سفیر هراز،

 آلکسی سوروخین، مدیر اجرایی کمیته سازماندهی جام جهانی 2018 فوتبال از برگزاری همایشی در سوچی با حضور سرمربیان و مدیران 32 تیم راه‌یافته به این رقابت‌ها خبر داد. از ایران نیز کارلوس کی‌روش و مدیر تیم ملی اسفند ماه سال جاری عازم شهر بندری سوچی خواهند شد.

سوروخین درباره این همایش گفت: در روزهای 27 و 28 ماه فوریه سال 2018 میلادی (8 و 9 اسفند) تمامی سرمربیان و مدیران 32 تیم شرکت‌کننده در جام جهانی 2018 در شهر سوچی حضور خواهند یافت. این همایش به بحث و تبادل نظر درباره مسائل مهم مربوط به جام جهانی 2018 روسیه از جمله تدارکات، داوری، امنیت و .. اختصاص خواهد داشت.

مدیر اجرایی کمیته سازماندهی جام جهانی 2018 روسیه درباره فروش بلیت‌های این رقابت‌ها اظهار داشت: اشتیاق زیادی از سوی هواداران فوتبال در جهان برای خرید بلیت‌ها وجود دارد. من خیلی از نتایج فوق‌العاده فروش بلیت‌ها متعجب نشدم، زیرا همیشه شاهد علاقمندی‌های سراسر جهان به جام جهانی فوتبال در روسیه بودم. رسانه‌های بین‌المللی نیز با دقت اخبار را دنبال می‌کنند و سوالات زیادی از ما می‌پرسند.

جام جهانی 2018 فوتبال در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه 1397 در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه با شرکت 32 تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B با پرتغال، اسپانیا و مراکش قرار دارد.

 


 

 

کد مطلب: MTY0MDQw
 
 
کیمیا سامانه