مشاور عالی فرمانده کل سپاه در آمل:

جوانان امروز کشور در دفاع از حریم اهل بیت سر و جان نمی‌شناسند

تاریخ انتشار : جمعه - ۲۹ / بهمن / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark
مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: جوانان امروز کشور در دفاع از حریم اهل بیت سر و جان نمی‌شناسند و راه شهادت همچنان باز است،آنها راه شهدا را ادامه می‌دهند و هیچ اجبار و تحمیلی برای آنها وجود ندارد.
جوانان امروز کشور در دفاع از حریم اهل بیت سر و جان نمی‌شناسند
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سردار خسرو عروج در حاشیه مراسم گرامیداشت پنجمین شهید مدافع حرم شهرستان آمل شهید مصطفی زال‌نژاد، گفت: شهدا برای همیشه زنده هستند و خداوند به آنها رزق و روزی دائمی عنایت می‌کنند.


وی در ادامه اظهار کرد: نباید گمان کنیم که شهدا مرده‌‌اند، زیرا می‌توان نقش شهدا را احساس کرد و آنها بر اعمال و رفتار ما ناظر هستند.


مشاور عالی فرمانده کل سپاه تصریح کرد: امروزه شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم باعث آبرو، ابهت، عزت و اقتدار کشورمان هستند و ما مدیون همه شهدا هستیم.


سردار عروج با اعلام اینکه جوانان امروز کشور در دفاع از حریم اهل بیت سر و جان نمی‌شناسند و راه شهادت همچنان باز است، بیان کرد: جوانان کشورمان راه شهدا را ادامه می‌دهند و هیچ اجبار و تحمیلی برای آنها وجود ندارد.


وی با بیان اینکه نمی‌توان راه شهدا را به جوانان تحمیل کرد، افزود: امام امت فرمودند که پیمودن این مسیر انفرادی و اختیاری است و هر کس با اختیار و انتخاب خود برای سعادتمندی مسیر شهدا و اهل بیت را بر می‌گزیند.


مشاور عالی فرمانده کل سپاه در پایان با اشاره به اینکه باید در احوالات شهدا و زندگی فردی و اجتماعی آنها تفکر کرد، ادامه داد: با تفکر در احوالات شهدا به موضوعات مهمی دست می‌یابیم که به ملکوت وصل است و مربوط به عالم مادی و دنیایی نیست.

 


 

 

کد مطلب: MTU5NDEw
 

 
کیمیا سامانه