معاون فرماندار ویژه آمل:

افزایش قیمت گوشت در آمل خودسرانه است/ جلوگیری از فعالیت دلالان عرضه دام زنده در آمل/ گلخانه‌داران و مرغداران نسبت به تامین سوخت جایگزین اقدام کنند

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۹ / دی / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark
معاون فرماندار ویژه آمل گفت: پس از هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های نظارتی و کشتارگاه شهرستان آمل تا چند روز آینده از فعالیت واسطه‌ها و دلالان عرضه دام زنده در این شهرستان جلوگیری می‌شود.
افزایش قیمت گوشت در آمل خودسرانه است/ جلوگیری از فعالیت دلالان عرضه دام زنده در آمل/ گلخانه‌داران و مرغداران نسبت به تامین سوخت جایگزین اقدام کنند
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سید جعفر رسولی در جلسه ساماندهی عرضه گوشت گرم گوسفندی که در فرمانداری شهرستان آمل برگزار شد، گفت: پس از  هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های نظارتی و کشتارگاه شهرستان آمل تا چند روز آینده از فعالیت واسطه‌ها و دلالان عرضه دام زنده در این شهرستان جلوگیری می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه این افزایش قیمت گوشت در شهرستان خودسرانه است، اظهار کرد: مشکلی در تامین گوشت مورد نیاز شهرستان نداریم و با کوتاه شدن دست واسطه‌ها، طی چند روز آینده شاهد منطقی شدن قیمت گوشت در شهرستان هستیم.

 

معاون فرماندار ویژه آمل همچنین در جلسه تامین سوخت گلخانه‌ها و مرغداری‌های شهرستان آمل گفت: با پیگیری و نشست مجمع نمایندگان مازندران با وزیر نفت فشار گاز تقویت شد و قول دادند مشکلی در گازرسانی استان و شهرستان آمل رخ نمی‌دهد.

 

این مسئول در ادامه افزود: اما باید آمادگی کامل در شرایط افت شدید دما و نفوذ سامانه سرمای احتمالی را پیش بینی کنیم، به‌ویژه گلخانه‌ها و مرغداری‌های شهرستان نسبت به تامین و ذخیره‌سازی سوخت جایگزین اقدام کنند.

 

رسولی در ادامه تصریح کرد: با هماهنگی‌های انجام شده واحدهای گلخانه‌ای و مرغداری‌ها می‌توانند برای تامین سوخت جایگزین برای ذخیره یک هفته‌ای به شرکت توزیع نفت مراجعه کنند تا معرفی نامه معتبر در اختیار گلخانه‌داران و مرغداران قرارگیرد.

 

معاون فرماندار ویژه آمل در پایان از گلخانه‌داران و مرغداران خواست تا نسبت به تامین سوخت جایگزین اقدام جدی کنند و یادآور شد:  گلخانه‌داران و مرغداران با اقدام  نسبت به تامین سوخت جایگزین حتما اقدام کنند تا با کاهش دمای هوا و در پی آن افزایش مصرف گاز و قطعی احتمالی گاز دچار خسارت نشوند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTU4NjU3
 

 
کیمیا سامانه