مانور سنجش آمادگی پرسنل و نجاتگران جمعیت هلال احمر آمل + تصاویر

تاریخ انتشار : جمعه - ۱۷ / دی / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark
رئیس جمعیت هلال احمر آمل گفت: مانور ساعت صفر جهت سنجش آمادگی پرسنل و نجاتگران جمعیت هلال احمر در شب و روز تعطیل و ساعت‌های شلوغی شهر و ترافیک شهری برگزار شد.
مانور سنجش آمادگی پرسنل و نجاتگران جمعیت هلال احمر آمل + تصاویر
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، جمشید نیک‌زاد از برگزاری مانور ساعت صفر امشب بدون اعلام قبلی در جمعیت هلال احمر شهرستان آمل خبر داد و گفت: این مانور با فراخوان امدادگران جمعیت هلال احمر در ساعت صفر با نام شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر آمل آغا و با موفقیت به کار خود پایان داد.

 

وی با بیان اینکه این مانور جهت سنجش آمادگی پرسنل و نجاتگران جمعیت هلال احمر در شب و روز تعطیل و ساعت‌های شلوغی شهر و ترافیک شهری برگزار شد و اظهار کرد: سنجش زمان رسیدن امدادگران و پرسنل به واحد eoc  جمعیت آمل، آمادگی نجاتگران به همراه داشتن تجهیزات انفرادی امدادی، برپایی ۲۰ دستگاه چادر امدادی برای ایجاد اردوگاه اضطراری و بالا بردن توان نجاتگران در عملیات از مهم‌ترین اهداف مانور است.

 

رئیس جمعیت هلال احمر آمل با اشاره به پایان عملیات مانور ساعت صفر با برپایی چادرهای اسکان اضطراری، خاطرنشان کرد: این مانور از ساعت ۱۹ امشب آغاز شد و  در ساعت 20 و 45 دقیقه به کار خود با برپایی چادرهای اسکان اضطراری بدون اطلاع قبلی پایان داد.

 

 


 

 

کد مطلب: MTU4NjI2
 

 
کیمیا سامانه