رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل:

همایش باشکوه حماسه اسلامی ششم بهمن در مصلی قدس آمل برگزار می‌شود/ اجرای برنامه‌های متنوع در ایام مبارک دهه فجر

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۶ / دی / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل گفت: همایش باشکوه حماسه اسلامی 6 بهمن در عصر پنجم بهمن ماه با حضور شخصیت‌ها، مسئولان و مهمانان کشوری و استانی در مصلی قدس آمل برگزار می‌شود.
همایش باشکوه حماسه اسلامی ششم بهمن در مصلی قدس آمل برگزار می‌شود/ اجرای برنامه‌های متنوع در ایام مبارک دهه فجر
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، محمد محمدی در جلسه کمیته فرهنگی ستاد دهه فجر و ششم بهمن که در  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل برگزار شد، پس از ارائه مطالبی درباره اهمیت حماسه ششم بهمن آمل و دهه مبارک فجر و آمادگی دستگاه‌های فرهنگی برای برگزاری باشکوه برنامه‌ها گفت: همایش باشکوه حماسه اسلامی ششم بهمن در عصر پنجم بهمن ماه با حضور شخصیت‌ها، مسئولان و مهمانان کشوری و استانی در مصلی قدس آمل برگزار می‌شود که نیازمند اجرای برنامه‌های فرهنگی و اطلاع رسانی قوی است.

 

وی در ادامه به برنامه‌های اجرایی در دهه مبارک فجر اشاره کرد و افزود: برگزاری شب شعر به مناسبت ایام دهه مبارک فجر با همکاری بسیج هنرمندان، چاپ بنر و پوستر و نصب آن در سطح شهر، آذین بندی و نصب پرچم در مدخل ادارات و معابر، دیدار با خانواده معظم شهدای هنرمند و غبار روبی مزار شهدا، برگزاری همایش گفتمان دینی در ایام دهه فجر، برگزاری نمایشگاه‌های کتاب، عکس، نمایش خیابانی و ... از برنامه‌های اجرایی در این دهه است.

 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در پایان خاطرنشان کرد: تجلیل از عوامل برگزاری مراسم اعتکاف، اعزام روحانیون در سطح مدارس جهت خاطره گویی ایام انقلاب، برگزاری محافل شعر انقلاب (شعر آیینی)، انسی با قرآن، برگزاری محفل قصه‌های انقلاب به همراه نمایش فیلم، هماهنگی با دهیاران منطقه جهت برگزاری مراسم ویژه در ایام مدنظر ، تهیه بروشور و پوستر با مضامین انقلاب و تحویل به سازمان تاکسیرانی جهت نصب برروی حمل و نقل عمومی،  پذیرایی از شرکت کنندگان در راهپیمائی با شکوه ٢٢ بهمن و ... از دیگر برنامه‌هایی است که در این کمیته مصوب شد.

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTU4NjE3
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه