عقیم سازی زنان کارتن خواب غیراخلاقی است

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۴ / دی / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark
عضو شورای شهر تهران گفت: عقیم سازی زنان کارتن خواب و آسیب دیده اجتماعی از لحاظ شرعی و اخلاقی امری پسندیده و ممکنی نیست و نباید نسبت به این موضوع اقدام شود.
 

به گزارش سفیر هراز،

معصومه آباد  در سیصد و هیجدهمین جلسه شورای شهر تهران گفت: به مناسبت میلاد حضرت مسیح (ع) جلسه ای را با رزمندگان و ایثارگران مسیحی برگزار کردم و در این جلسه این افراد خواسته هایی را از شهرداری تهران داشتند.

 
وی افزود: پیش از این قطعه زمینی در محدوده تلوبه این افراد داده شده بود که پس از تغییر کاربری و مباحث مطرح شده پیرامون این منطقه به طور کلی واگذاری زمین به ایثارگران منتفی شد.
 
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ارسال نامه به شهردار تهران در رابطه با حل مشکل ایثارگران مسیحی خاطر نشان کرد: هم سال گذشته و هم سال جاری در رابطه با حل مشکل ایثارگران مسیحی نامه ای را به شهردار تهران ارسال کردم اما شهرداری تاکنون در این رابطه اقدامی نداشته است.
 
آباد با اشاره به طرح موضوعاتی پیرامون عقیم سازی زنان آسیب دیده اجتماعی به ویژه کارتن خوابها اظهار کرد: چند وقتی است که موضوع عقیم سازی زنان آسیب دیده اجتماعی مطرح شده و این در حالی است که این اتفاق به هیچ وجه نه از لحاظ شرع و نه اخلاق و عرف قانونی نیست.
 
عضو شورای شهر تهران آسیب های اجتماعی را چند وجهی و چند علتی دانست و گفت: باید به این موضوع توجه شود که آسیب های اجتماعی چند وجهی بوده و فقر،‌ بی سوادی و... از جمله دلایل آن به شمار می آید.
 

 


 

 

کد مطلب: MTU4NTk5
 

 
کیمیا سامانه