فرمانده انتظامی شهرستان آمل خبر داد

کشف 9 کیلوگرم تریاک از 2 عامل تهیه و توزیع مواد مخدر در محور هراز/ جاسازی مواد مخدر در زیر صندلی سرنشینان خودرو

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۴ / دی / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: حدود ۹ کيلوگرم ترياک از دو عامل تهیه و توزیع مواد مخدر که به طرز ماهرانه‌ای در زير صندلی سرنشينان خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.
کشف 9 کیلوگرم تریاک از 2 عامل تهیه و توزیع مواد مخدر در محور هراز/ جاسازی مواد مخدر در زیر صندلی سرنشینان خودرو
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سرهنگ ولی‌الله گنجیان مقدم از کشف حدود ۹ کيلوگرم ترياک از دو عامل تهیه و توزیع مواد مخدر با همکاری ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های آمل و بابل خبر داد و گفت: طی تحقيقات پليسی مبنی بر حمل مواد مخدر توسط يکی از قاچاقچيان مواد مخدر از تهران به سمت شهرستان بابل، موضوع در دستور کار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های آمل و بابل قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه ماموران با انجام بررسی‌های همه‌جانبه متهمان را در حين حمل مواد مخدر با يک دستگاه خودروی وانت‌پيکان در محور هراز شناسايی کردند، اظهار کرد: ماموران در عملياتی ضربتی خودروی موردنظر را متوقف و سرنشينان آن را دستگير کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در پایان با بیان اینکه اين دو عامل تهیه و توزیع مواد مخدر پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: در بازرسی به عمل آمده از اين خودرو مقدار ۹ کيلو و ۲۰۰ گرم ترياک که به طرز ماهرانه‌ای در زير صندلی سرنشينان آن جاسازی شده بود، کشف شد.

 


 

 

کد مطلب: MTU4NTc4
 

 
کیمیا سامانه