دردسری همیشگی به نام "جاسم کرار"؛

آزموده را آزمودن خطاست/ قلعه نویی هافبک عراقی را مرخص می‌کند؟

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۱۳ / دی / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark
بعد از آنکه این بازیکن عراقی در هفته‌های گذشته از سوی قلعه‌نویی به علت نداشتن عملکرد مناسب مواخذه شده بود، بعد از اخراج در بازی با ذوب‌آهن نیز با واکنش مربیش روبرو شده است.
 

به گزارش سفیر هراز،

 به نقل از زیتون،  روز گذشته دیدار تماشایی دو تیم ذوب آهن و تراکتورسازی به سود امیر قلعه‌نویی و شاگردانش به پایان رسید تا این تیم ضمن آنکه برای چهارمین بار فینالیست شد، توانست انتقام دو تیم همشهری‌اش را از رقیب اصفهانی بگیرد.

با وجود اینکه دیدار روز گذشته یکی از زیباترین بازی‌های فوتبالی کشورمان بود و تراکتورسازی نیز عملکرد قابل تحسینی ارائه داد، اما برخی اتفاقات بازی دیروز هواداران این تیم را که در این فصل  امیدوار هستند طلسم قهرمان نشدنشان شکسته شود را نگران کرد؛ این نگرانی از بازیکنی جز جاسم کرار به ندرت رخ می‌دهد.

بازیکن عراقی تراکتورسازان که در چند فصل سابقه حضورش در لیگ کشورمان، جنجال‌های زیادی به پا کرده و حتی در زمان بازی برای استقلال به فدراسیون فوتبال و قوانین ورزش کشورمان هم تاخته است؛ در جریان بازی حساس مقابل ذوب‌آهن در یک حرکت بسیار ناشیانه در حالی که تعویض می‌شد دو کارت زرد پیاپی از داور گرفت و از زمین بازی اخراج شد.

کرار که ید طولایی در ایجاد درگیری و گرفتن اخطار از داور دارد، دیروز هم در عرض یک دقیقه دو کارت زرد از داور گرفت و البته این حرکت وی شاید به رفتن از تراکتورسازی بیانجامد.

سرخپوشان تبریزی که در این فصل برای رسیدن به موفقیت پیش از هر چیزی نیازمند آرامش و دور بودن از هرگونه حاشیه و جنجال هستند، با وجود هافبک عراقی شاید از این بابت دچار مشکل شوند و این مشکلی است که مدیران و کادر فنی نیز از آن بی‌اطلاع نیستند و بعد از آنکه این بازیکن عراقی در هفته‌های گذشته از سوی قلعه‌نویی به علت نداشتن عملکرد مناسب مواخذه شده بود، این بار نیز با واکنش مربیش روبرو شده است.

قلعه‌نویی در نشست خبری پس از بازی از رفتار کرار گلایه کرده و می‌گوید: «با کرار جاسم برخورد خواهیم کرد و حتی ممکن است عذر او را بخواهیم.»

مطرح شدن احتمال رفتن کرار از تراکتورسازی در جمع خبرنگاران نشانگر این است که عملکرد وی بعلاوه‌ی حاشیه‌هایش این تیم را دچار مشکل کرده است و احتمال دارد که در نیم فصل دوم دیگر نام کرار در لیست تراکتورسازان نباشد؛ اتفاقی که پیش از این هم برای این بازیکن در لیگ کشورمان رخ داده و بار اولش نیست.

با وجود اینکه هنوز تکلیف بازیکنانی که در نیم فصل به تراکتورسازی اضافه خواهند شد مشخص نشده است ولی با اندکی بررسی می‌توان فهمید که قلعه‌نویی با از دست دادن کرار دچار مشکل چندانی نخواهد شد.

حال که تمرین این تیم تا اواخر این هفته تعطیل است، باید منتظر ماند و دید چه تغییراتی در فهرست این تیم به عنوان مدعی اول قهرمانی جام حذفی و لیگ برتر انجام می‌شود.

 
 

 


 

 

کد مطلب: MTU4NTYz
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه