آخرین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران؛

«یتیم‌خانه ایران» با تمام کارشکنی به مرز 2 میلیارد نزدیک شد/ طالبی: یک بیلبورد شهری نداریم!

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۱ / دی / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark
فیلم «یتیم‌خانه ایران» در میان فیلم‌های در حال اکران سینماها با فروش 1 میلیارد و 710 میلیون تومان با اقبال خوبی مواجه شده است.
 

به گزارش سفیر هراز،

2 فیلم سیینمایی «ما همه گناهکاریم» و «چهار اصفهانی در بغداد» به فیلم های در حال اکران اضافه شد. این درحالی است که 5 فیلم هم از اکران تهران (براساس آئین نامه شورای صنفی نمایش) برداشته شدند. در هفته گذشته فروش فیلم «سلام بمبئی» با افت مواجه شد اما فیلم هایی مانند «گیتا» و «وارونگی» با رشدخوبی مواجه شد.

 

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولوددرباره فروش فیلم ها گفت: فیلم سینمایی «مشکل گیتی» از روز گذشته اکران شهرستان خود را از سر گرفت . فیلم در تهران و شهرستان با فروش 670 میلیون تومان مواجه شد. فیلم های «گیتا» و «وارونگی» هم به ترتیب به فروش 160 میلیون تومان و 145 میلیون تومان در گیشه روبرو شدند.

 

قطبی مدیرفروش دفتر فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فروش فیلم «سلام بمبئی» به 8 میلیارد و 450 میلیون تومان رسید. فیلم فروشنده به فروش 16 میلیارد و 50 میلیون تومان دست یافت و فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» به فروش 1 میلیاردو 710 میلیون تومان رسید. فروش این فیلم با احتساب سینما سیار و فروش دانشگاه ها محاسبه شده که اقبال بسیار خوبی را از سوی دانشگاه ها در روزها اخیر شاهد بودیم. 

 

سعید خانی مدیر دفتر پخش نسیم صبا درباره فروش فیلم «لاک قرمز» گفت: فیلم با اقبال بهتری مواجه شده است و 16 سالن در تهران و 19 سالن در شهرستان در اختیار دارد این فیلم در تهران با 180 میلیون و در شهرستان با 610 میلیون تومان فروش بلیت مواجه شد و فروش کل فیلم به 790 میلیون تومان رسید. 

 

محسن مسافرچی مدیر دفتر پخش راه عرفان به دلیل اکران فیلم از روز چهارشنبه آمار دقیقی از فروش فیلم اعلام نکرد. دفتر فیلم نورتابان نیز فروش دقیقی از فیلم «نفس» ارایه نداد.
 

طالبی: یک بیلبورد شهری نداریم!

کارگردان فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» اظهار داشت: لذا کار تبلیغاتی و پخش ما ضعیف است و امروز یک بیلبورد شهری نیز از ما بالا نرفته است! تنها چند تیزر آن هم به لطف آقای علی عسگری در تلویزیون پخش شد. در شهرستان ها و برخی سالن های تهران نیز هنور فیلم اکران نشده است. قاعدتا موتور اصلی اکران ما از فردا روشن می شود.

وی درخصوص علت سریال ساختن این موضوع برای پخش از تلویزیون گفت: خیلی ها به من گفتند چرا سریال نساختی. اما سریال تلویزیونی برای چنین موضوعی جامعه را دچار افسردگی می کند. سریال روزنامه است و سینما کتاب! من به نظرم رسید ما باید برای چنین اتفاق تلخی یک کتاب در سینما داشته باشیم. متاسفانه کسی نمای روشنی از قحطی آن سال ها ندارد و همه خاطراتی مبهم به یاد دارند و این فاجعه عظیم در کتب درسی تاریخی ما نیز از زمان پهلوی تا بعد از انقلاب گنجانده نشده است!

ابوالقاسم طالبی با گلایه از بی مهری به فیلم یتیم خانه ایران، عنوان کرد: برخی از فیلم ها باید مورد حمایت قرار بگیرد، مذهبی ها و متدینان از یتیم خانه ایران حمایت کنند تا بی توجهی ها و مشکلات کمتر شود.

وی افزود:وقتی سالن کافی در اختیار فیلم قرار نمی گیرد طبیعی است که اسم وزیر ارشاد و معاونانش را در این مدت نیاورم و گله مند باشم.

 وی ابراز کرد: با انگیزه فراوان دو فصل از سال را با ۴۰۰ نفر نیروی کار و ۲۰ هزار هنرور، برای این فیلم گذراندیم تا کار به اتمام برسد.

 


 

 

کد مطلب: MTU4NTE4
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه