سرپرست تیم فوتسال هیات فوتبال آمل:

مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور در آمل آغاز شد+ عکس

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۶ / دی / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark
سرپرست تیم فوتسال هیات فوتبال آمل: مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور در سالن ورزشی شهیدعابدین خوش سیما شهرستان آمل آغاز شد.
مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور در آمل آغاز شد+ عکس
 

رقیه محمودپور در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز از آغاز مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور در آمل خبر داد و گفت: مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور از گروه چهارم، روز یک‌شنبه پنجم دی ماه در شهرستان آمل آغاز و تیم‌های هیات فوتبال آمل، آساره اندیمشک، نفت امیدیه، آرسن چابکسر و فرهنگ ایثار ایرانیان تهران تا روز پنجشنبه در سالن ورزشی شهیدعابدین خوش سیما این شهرستان بایکدیگر به رقابت می‌‌پردازند.

 

وی با اشاره به اینکه مسابقات امسال لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور با حضور 19 تیم در چهار گروه پنج تیمی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در نهایت سه تیم برتر جواز حضور در فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور را کسب می‌کنند.

 

 

سرپرست تیم فوتسال هیات فوتبال آمل در ادامه اظهار کرد: این مسابقات به صورت دوره‌ای و هر روز با 2 مسابقه برگزار می‌شود.


رقیه محمودپور به برنامه‌های روز نخست این مسابقات اشاره کرد و افزود: در نخستین دیدار تیم آساره اندیمشک به مصاف تیم فرهنگ ایثار ایرانیان تهران رفت و تیم نفت امیدیه با تیم ارسن چابکسر به رقابت پرداخت.

 


وی با بیان اینکه تیم فوتسال هیات فوتبال آمل در روز نخست این مسابقات با قرعه استراحت مواجه شد، تصریح کرد: روز دوم این مسابقات دوشنبه 6 دی ماه در بازی نخست تیم آساره اندیمشک با نفت امیدیه دیدار می‌کند و در دومین مسابقه تیم هیات فوتبال آمل میزبان تیم فرهنگ ایثار ایرانیان تهران است و تیم آرسن چابکسر استراحت دارد.


سرپرست تیم فوتسال هیات فوتبال آمل با عنوان اینکه تیم‌های شرکت کننده در این گروه هر کدام چهار مسابقه برابر هم دارند، ادامه داد: پس از بازی‌های مرحله برگشت تیم‌های اول و دوم به مرحله بعدی صعود می‌کنند.

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTU4NDI1
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه