رئیس اداره حفاظت محیط زیست آمل خبر داد

ضارب محیط‌بان آملی دستگیر شد/ کشف دو بهله عقاب از اعضای باند خرید و فروش پرندگان شکاری در آمل

تاریخ انتشار : جمعه - ۰۳ / دی / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره حفاظت محیط زیست آمل از دستگیری ضارب محیط‌بان شهرستان آمل که در حین انجام مأموریت مورد ضرب و شتم متخلفان قرار گرفت، خبر داد.
ضارب محیط‌بان آملی دستگیر شد/ کشف دو بهله عقاب از اعضای باند خرید و فروش پرندگان شکاری در آمل
 

بهمن صادق‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز  از دستگیری ضارب محیط‌بان شهرستان آمل خبر داد و گفت: روز پنج‌شنیه پس از دریافت گزارشی مبنی بر خرید و فروش پرندگان شکاری در یکی از خیابان‌های شهر آمل مأموران اجرایی اداره حفاظت محیط زیست وارد میدان شدند که یکی از محیط‌بانان این شهرستان حین انجام مأموریت مورد ضرب و شتم متخلفان قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه در نخستین گام از عملیات عوامل اجرایی حفاظت از محیط زیست دو بهله عقاب از اعضای باند خرید و فروش پرندگان شکاری کشف شد، اظهار کرد: پس از حضور مأموران در محل مورد نظر یکی از عوامل باند خرید و فروش پرندگان شکاری با محیط‌بانان درگیر و یکی از محیط‌بانان را با ضربه‌های مشت به سر و صورت به شدت مجروح کرد.

 

 

رئیس اداره حفاظت محیط زیست آمل با اشاره به اینکه راننده خودروی این باند با مشاهده مأموران حفاظت از محیط زیست متواری شد، خاطرنشان کرد: پس از وقوع درگیری و مصدوم شدن شدید محیط‌بان آملی این حادثه به ماموران پلیس 110 و یگان ویژه شهرستان آمل گزارش و فرد ضارب در سریع‌ترین زمان دستگیر شد و به دام قانون افتاد.

 

صادق‌نژاد با اعلام اینکه برادر فرد ضارب در اداره محیط زیست شهرستان آمل اقدام به درگیری لفظی و برهم زدن نظم محیط اداره کرد، یادآور شد: این فرد نیز به همراه برادرش با تشکیل پرونده تحویل دستگاه قضایی شد.

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTU4MzQ5
 

 
کیمیا سامانه