مدیر عملیات سازمان آتش نشانی آمل:

حریق یک باب مغازه در آمل پس از گذشت سه ساعت مهار شد+ عکس

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۸ / آذر / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark
مدیر عملیات سازمان آتش نشانی آمل گفت: ماموران آتش‌نشانانی با تلاش سه ساعته توانستند حریق یک باب سوپر مارکت واقع در خیابان امام خمینی(ره) شهرستان آمل را به طور کامل اطفا کنند.
حریق یک باب مغازه در آمل پس از گذشت سه ساعت مهار شد+ عکس
 

علیرضا اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز از حریق یک باب مغازه در شهرستان آمل خبر داد و گفت: طی تماس شهروندان با سامانه 125 حوالی ساعت 6 صبح امروز 18 آذر و گزارش حریق یک باب مغازه واقع در خیابان امام خمینی(ره) شهرستان آمل نیروهای عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند.وی با بیان اینکه در این حادثه سوپر مارکتی واقع در نبش کوچه آفتاب 42 دچار حریق شد، تصریح کرد: سه دستگاه خودروی سنگین اطفایی و 2 دستگاه خودروی سبک پشتیبانی به همراه 16 مامور به محل حادثه اعزام شدند.


مدیر عملیات سازمان آتش نشانی آمل با اشاره به اینکه انبار کردن مواد شوینده، دستمال کاغذی، مواد قابل احتراق و ... در پشت بام مغازه عملیات اطفای حریق را بسیار سخت کرد، ادامه داد: آتش‌نشانان با تلاش سه ساعته توانستند حریق را به طور کامل اطفا کنند.


این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: در این حادثه به دلیل ریختن مواد شوینده بر روی صورت و چشم یکی از ماموران آتش‌نشانی، وی را دچار مصدومیت کرد.

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTU4MDIx
 

 
کیمیا سامانه