اجرای طرح واکسیناسیون طیور بومی و روستایی در بخش امام‌زاده عبدالله(ع) آمل

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۱۷ / آذر / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark
طرح واکسیناسیون طیور بومی و روستایی به منظور سلامت و امنیت غذایی گوشت برای مصرف کنندگان روستاهای بخش امام‌زاده عبدالله(ع) شهرستان آمل اجرایی می‌شود.
 اجرای طرح واکسیناسیون طیور بومی و روستایی در بخش امام‌زاده عبدالله(ع) آمل
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، طرح واکسیناسیون طیور بومی و روستایی به منظور سلامت و امنیت غذایی گوشت برای مصرف کنندگان از تاریخ 14 آذر ماه تا یکم دی ماه در روستاهای بخش امام‌زاده عبدالله(ع) شهرستان آمل که دارای بیش از 60 هزار طیور شامل مرغ، خروس، اردک و ... است، اجرایی می‌شود.

 

این طرح با همکاری و حضور گسترده بسیجیان و سازمان دامپزشکی با هدف اقدامات پیشگیرانه و جلوگیری از بیماری نیوکاسل و ... به مجموعه صنعتی و طیور انجام شد.

 

بخشدار امام زاده عبدالله(ع) در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار ما در رابطه با این طرح گفت: باتوجه به حضور پرندگان مهاجر و احتمال ابتلا این پرندگان به بیماری نیوکاسل و اطلاعیه‌های سازمان محیط زیست و سازمان دامپزشکی، شهروندان برای شکار، خرید و مصرف طیور با صلاحدید این سازمان‌ها اقدام کنند.

 

یحیی عسگری‌پور در پایان خاطرنشان کرد: در این طرح تمامی روستاییان ساکن بخش امام‌زاده عبدالله(ع) شهرستان آمل، دارای طیور بومی تحت پوشش هستند و تمامی پرندگان خود را واکسینه می‌کنند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTU4MDEw
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه