اعلام محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز/ رانندگان وسايل نقليه خود را به تجهيزات زمستانی مجهز کنند

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۹ / آبان / ۱۳۹۵
Share/Save/Bookmark
مسافران و رانندگان با توجه به کاهش 10 تا 15 درجه‌ای دما از امروز در استان مازندران و احتمال بارش برف در ارتفاعات، ضمن رعايت قوانين و مقررات راهنمايی و رانندگی، وسايل نقليه خود را به تجهيزات زمستانی مجهز کنند.
اعلام محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز/ رانندگان وسايل نقليه خود را به تجهيزات زمستانی مجهز کنند
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، طبق اطلاعیه پلیس‌راه مازندران در پی ورود سامانه سرد و بارشی از روز شنبه به این استان، باران و برف محورهای مواصلاتی استان را فرا گرفت.

 

بنا برا این گزارش در محور هراز ترافيک عادی و روان است و وضعيت جوی در اين محور ابری و خشک و در مناطق پايين دست و جنگلی بارانی و لغزنده است و مسافران و رانندگان با توجه به کاهش 10 تا 15 درجه‌ای دما از امروز در استان مازندران و احتمال بارش برف در ارتفاعات، ضمن رعايت قوانين و مقررات راهنمايی و رانندگی، وسايل نقليه خود را به تجهيزات زمستانی مجهز کنند.

 

همچنین تردد موتور سیکلت در محور هراز از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 26 آبان ماه تا ساعت 6 صبح روز دوشنبه مورخ یکم آذر و تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 14 الی 23 روز يكشنبه مورخ 30 آبان از رودهن به سمت آمل ممنوع و از ساعت 16 الی 23 روز يكشنبه مورخ 30 آبان از آب اسک به سمت تهران یک طرفه است.

 

باتوجه به ممنوعیت تردد کلیه تریلرها در محور هراز، تردد كليه كاميون‌ها و كاميونت‌ها به استثنای حاملين مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت صبح تا 22 شب روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه، شنبه و يكشنبه مورخ 26 تا سی‌ام آبان ماه از سمت تهران به آمل و بالعكس ممنوع است.

 


 

 

کد مطلب: MTU3NzM5
 

 
کیمیا سامانه